מגזין

ציפורי שיר - חלק ב'

הנטלייבל "בירדסונג" הוציא אלבום אוסף חדש. כנסו, הורידו את האלבום וקראו מה יש ליוצרים עצמם לספר על השירים. חלק שני

מאת קול הקמפוס. 21-05-2010
ציפורי שיר - חלק ב'

יונתן לויטל - סיפור רחוק

נכתב ב-2002 בתאילנד והוקלט ב-2004. סיפור הרקע מצייר הרהורים בעיירה קטנה בצפון תאילנד על גדות נהר כלשהו ובחורה כלשהי עם שיער צהוב שלא רצתה לעשות את זה כי היה לה חבר. בסוף היא עשתה את זה. היה די גרוע.

 להורדת השיר

יונתן לויטל הוציא אלבום אחד בבירדסונג:

יונתן לויטל ...וקוף

  

 photobucket

יצורים זעירים (Tiny Creatures) - Stick It

 

הרבה זמן הקטע הזה שכב אצלי על המחשב,  לא זוכר מתי הוא הוקלט. מה שכן הוא עבר כמה גלגולים עם ערוץ השירה. בהתחלה הייתה שם שירה בעברית עם מילים גרועות על בחורה מבוגרת שגרה זמנית אצל ההורים שלה ומתחרפנת. היה שם איזה מקום לקראת הסוף עם התפתחות דרמטית מדי של השירה שתמיד הציקה לי מאוד , לכן גם קובץ האודיו נקרא במשך שנים cheese pop.wav 

עד שהגיע האוסף הזה בעצם. השירה התחלפה לפני שלוש שנים בערך לשירה באנגלית. עדיין על בחורה פיקטיבית ,אך הפעם על בתו של איש בכיר בעולם התחתון.  אל תנסו להבין מה הולך שם, יש שם מלא אפקטים.  עדיין נשאר קצת צ'יז פופ וטוב שכך.

להורדת השיר 

יצורים זעירים הוציאו שני אלבומים בבירדסונג:

Homunculus

 יצורים זעירים

 

photobucket

 

צ'רלי קצ'רלי -  Puppy Slayer

 

 Puppy Slayer משתמש בסאונד של גיטרה מחוברת לפדאל שהילד של השכנים יצר משאריות של פלאפונים ישנים. הוא קונה את כולם במשקל,  על יד התחנה המרכזית הישנה. אני לא שואל אותו איך הוא עושה או למה הוא עושה את זה, כי הוא לא מנגן ולא מוכן לשמוע שום דבר חוץ ממרסדס סוסה (לצערי בויליום קצת חזק מדי). לפדאל יש שלושה כפתורים שאף פעם לא הצלחתי להבין בדיוק מה הם עושים, אבל אפשר לסובב אותם והם משנים את הרעש לגוונים שונים של "רועש מאוד" או "כאב אוזניים סוג ד'". יש נקודה מסוימת שיוצרת רזוננס עם החלון של דוכן הפיס ברחוב. הקלטתי כמה קטעים עם הפדאל מחובר לגיטרה ופעם אחת למנדולינה. כולם היו בלתי נסבלים, אבל את הקטע הזה אני אוהב.

להורדת השיר

 

צ'רלי קצ'רלי הוציא שני אלבומים בבירדסונג:

 

צ'רלי קצ'רלי אי. פי.

וטיפה - פסקול ב-4 תוים

 

 photobucket

 

 

 לציפורי שיר- חלק א'

 

להורדת האוסף המלא של הנטלייבל בירדסונג - "ציוצים נסתרים" :

 http://birdsong.co.il/albums/birdsong035-unheard_tweets.zip

תגובות