מגזין

ציפורי שיר

הנטלייבל "בירדסונג" הוציא אלבום אוסף חדש. כנסו, הורידו את האלבום וקראו מה יש ליוצרים עצמם לספר על השירים. חלק ראשון

מאת קול הקמפוס. 16-05-2010
ציפורי שיר

שי ליברובסקי על AP:MP - פינוי ביזוי

'פינוי ביזוי' הוא אחד הקטעים האהובים עלי ביותר מכל מה שהפקתי, הקלטתי או השתתפתי בו. מצד אחד הוא בלתי שמיע לשלושת רבעי מהאוכלוסיה בגלל הצלילים הצורמים והקשים שבו, אך עם זאת הוא מורכב, מעניין ולא משעמם לרגע (טוב, אולי רק בדקה הראשונה, אבל זה בכוונה).

ההקלטות נוצרו באמצעות אינספור אמצעים וכוללות גיטרות, מיקרופון, אפקטים, פטיפון, מיקסר ותקליטים, קלטות, סמפלר, שידורי רדיו (בעיקר מתקופת ההתנתקות) וכלים ביתיים (פח, רצפה, שולחן) ששולבו יחד כדי ליצור את המסה התעשייתית והסמיכה - כמעט כמו פירה של מטוסים.

באמת חבל שהם התפרקו, ממש נהניתי לעבוד איתם.

להורדת השיר

 

AP:MP - Air Plane Mashed Potatoes הוציאו אלבום אחד בבירדסונג:

AP:MP E.P 

photobucket

 

Tilda 5 - צ'רלי קצ'רלי

"תילדה 5" הוא מעיין אתגר אישי לייצר קטע שמורכב מסינטסייזר גלים הכי בסיסי. חוץ מהתופים שהבייסדראם והסנייר שלהם הם סימפול, באמת הצלחתי לשמור על טוהר הקטע. רק שבערך בשלושתרבעי הקטע נהיה לי כבר משעמם וגם התחילו טלפונים בקשר לעבודה (12 בבוקר) שהוציאו אותי מריכוז. שעה אחרי זה המסחר בבורסה של לונדון כבר התחיל. זה הקטע שבו אני מתחיל לצעוק כמו משוגע ולהתעצבן על כל באג קטן בגלישה. אגב, הגרסאות האחרונות של פיירפוקס באמת לא משהו. אחרי שעתיים כבר הספקתי לבעוט במוניטור של המחשב פעמיים. זה קצת עצבני יותר מבדרך כלל וגם לא ממש חכם, כי לפעמים זה גורם למחשב ליפול. באותו יום זה גרם למוניטור להשבר. ככה קרה שבסוף יום עבודה לא יכולתי לחזור ולעבוד על הקובץ של "תילדה 5". במקום זה ישבתי וניגנתי בגיטרה אקוסטית.

למחרת כשהילד של השכנים הביא לי מוניטור חלופי המשכתי לעבוד על הקטע וכמובן שאיזה ריף שיצא לי לשבת עליו עם הגיטרה בערב הקודם התאים גם פה. אז יש גם גיטרה אקוסטית. אז מה?

 להורדת השיר

צ'רלי קצ'רלי הוציא שני אלבומים בבירדסונג:

 

צ'רלי קצ'רלי אי. פי.

וטיפה - פסקול ב-4 תוים

  

photobucket

נועה קורצווייל על Supertalented - Ducky

דאקי הוא הסיפור של כל ברווז שלא חזר הביתה. במקום לחפש אשמים, השיר מציע שהיעלמותם של ברווזים עלולה להיות קשורה למזג-האוויר, אולי למשל הברווז יצא להרפתקה והוכה ע"י ברק? דאקי מעודד את הברווז הנעלם לחזור הביתה, במידה שהוא לא הוכה ע"י ברק.

 להורדת השיר

Supertalented בהנהגתה של נועה הוציאו אלבום אחד בבירדסונג:

Weight Watchers 

   

photobucket

להורדת האוסף המלא של הנטלייבל בירדסונג - "ציוצים נסתרים" :

 http://birdsong.co.il/albums/birdsong035-unheard_tweets.zip

תגובות

  • HQqPvUKBSlSQvz

    GS66AN <a href="http://xxqvylqerulc.com/">xxqvylqerulc</a>, [url=http://flcwtbglxfsl.com/]flcwtbglxfsl[/url], [link=http://mnzpvofkkaci.com/]mnzpvofkkaci[/link], http://pxrkyxqsabjw.com/

    ufncjqo, 31-01-2011 01:41