מגזין

The Song Remains the Same

Letz Zep - מופע המחווה האנגלי ללהקת "לד זפלין" הופיעו אמש בבארבי. כתבה מצולמת מאת גיל מטוס

מאת גיל מטוס. 01-05-2010

תגיות: Led Zeppelin, Lets Zep

קשה לומר משהו על המופע של Letz Zep, אחרי שמושא החיקוי - רוברט פלאנט בכבודו ובעצמו סיכם זאת במשפט אחד שמשאיר עוד המון מקום בטוויט ובדמיון: "I walked in, I saw me". לייתר דיוק, פלאנט לא ראה רק את עצמו - הוא ראה את לד זפלין על הבמה. ואם ממש ממש רוצים לדייק, אז הוא ראה את כל האייקונים של זפלין במופע איחוד: המכנס הצמוד, החולצה הפרחונית עם הכפתור הפתוח, הלס פול, הגיטרה עם הצוואר הכפול, הקשת של הכינור, הסולו תופים של Moby Dick, התנועות הסקסיות, היד שאוחזת בכבל המיקרופון המתוח כשהוא צמוד לאזור הפאלי, האגרוף הקמוץ, Does anybody remember laughter? בטח שזוכרים! וגם זוכרים בדיוק מתי השורה הזו נכנסת.

 

אין פלא שחברי זפלין מפרגנים להם - מי לא היה רוצה לצפות בחיקוי כל כך מדויק ומושקע של עצמו?
Letz Zep היא הרבה יותר ממופע מחווה ללד זפלין. Letz Zep היא לד זפלין! ההופעה שלה מתנהלת תחת הפאסון הזה ומצליחה להעביר את אותה חוויה סינגולארית שנחסכה מרובנו ולשמר את המיתוס של הצפלין. בבוא היום, כמה אנשים יוכלו לספר בגאווה לילדיהם שפלאנט הושיט להם יד והם תפסו את המפרט של ג'ימי פייג'.  

 

Photobucket

 

Photobucket

 

PhotobucketPhotobucket

 

Photobucket

 

Photobucket

 

Photobucket

 

PhotobucketPhotobucket

 

Photobucket 

 

 

 

 

Letz Zep הם: בילי קאלק (רוברט פלאנט), אנדי גריי (ג'ימי פייג'), סטיב טורנר (ג'ון פול ג'ונס) וסיימון ג'פרי (ג'ון בונהם). הופעה נוספת תתקיים במוצ"ש 1.5 בבארבי תל-אביב.

 

צילום: עידן גינת וגיל מטוס. לתמונות נוספת לחצו כאן.

 

 

 

 

תגובות

  • רוקנ'רול מאן!!... כיף של תמונות.

    קפלן, 02-05-2010 10:05