מגזין

מידנייט פיקוקס

דוראל ג בהופעתם של המידנייט פיקוקס

מאת דוראל ג. 24-01-2010

תגיות: Midnight Peacocks

מידנייט פיקוקסצילום: יחסי ציבור

באתי באיחור להופעה של המידנייט פיקוקס. לא יודע למה איחרתי, הרגשתי קצת לא נעים, אבל מסתבר שעשיתי רק מה שהאינטואיציה שלי אמרה לי. שמעתי עליהם כבר די מזמן ,ורק דברים טובים, השם  "מידנייט פיקוקס " שמורכב משם של שתי להקות מפורקות, הוא שם מאוד קליט וכיפי, אבל מה - התאכזבתי קלות.

אני אפתח בזה שאומר שאני לא שומע, דף מטאל, או מטאל, או גראנג' יותר מדי ואני לא מוצא בזה עדיין שום דבר מרגש. כך שמהז'אנר של הלהקה אני לא מתלהב, מה גם שאף אחד מהם לא היה יותר מדי כריזמטי בעיני, בקיצור אני מתנצל על זה שלא אהבתי. מה אני אעשה, לא השאירו עלי שום רושם ואני לא בא בטענות.

הרכב של שלושה נגנים, זה לא קל, חייבים ליצר אנרגיה מטורפת אם רוצים להרקיד. חייבים להיות באותו הראש, בשביל לרגש. הסולן צריך להיות כריזמטי בטירוף כדי לעניין לך את האינטלקט - חייבים שהכימיה ביניהם תהיה אש!. המידניט פיקוקס, לא שם, אבל זה גם לא קל להיות שם. ושוב אני אומר, מה שהם עושים זה פשוט לא הסטייל שלי .

אני כן יכול לומר שאיתן רדושינסקי ששר וניגן בס לא זייף ושר בקול מפחיד כשהיה צריך ובקול נעים שהיה צריך אחרת, רון בונקר היה ממש טוב, עם טכניקה פנטסטית וסאונדים מעניינים לאללה. שלזינגר, הוא אחלה גם לדעתי ושיהיה לו בהצלחה גם עם ההרכב לא דובים.

חוץ מהם, עלה לבמה מישהו שהם הזמינו כל פעם, אדם שמנמן בן 50 פלוס שקרא שירה, "שוחט" משהו. הוא עמד על הבמה ובקול נשי קצת דיבר למיקרופון על רקע הנגינה שלהם, משהו לא ברור, שירי הייקו, או חמשירים מסוג מסוים. משהו אקספרסיוניסטי שזה אומר במילים פשוטות - סוטה ומופנם בבית וסוטה ומוחצן על הבמה, אבל, חלק מהאנשים שהיו, נהנו, אולי אפשר לומר אפילו שכולם נהנו, חוץ ממני. היה שם די מלא, יש ללהקה הזו קהל, אין ספק. לא ברור לי למה, אבל יש.

ואם נחזור לשליליות קצת, מה שעוד לא אהבתי והחלטתי שהוא מעשה מגונה, זה להזמין משקאות לבמה בזמן ההופעה. אם חושבים על זה, זה די לא מקצועי, ולא קשור להופעה. למה זה אמור לעניין אותי כמה האמן ישתה באותו הערב, או מה הוא ישתה, או מתי. אני באתי לראות הופעה ואלא אם עניין ההשתכרות הוא חלק בלתי נפרד ממנה, כמו אצל גילי כהנא לדוגמא, או סרז' גינסבורג, אז אני לא רוצה אותה בין השירים, זה מוציא אותי מהחוויה, אבל זה אני. היה לי כאב ראש כשבאתי והיה קר בחוץ, כך שכל הסיכויים היו שאני לא איהנה, ומה לעשות, אני קצת כועס עכשיו, בפנים בלב, משהו אישי. אולי יום אחד נדבר על זה, בכל אופן, מידנייט פיקוקס - בבילון

תגובות

 • מה אתה רוצה לעזאזל?

  הכתבה הכי מיותרת שקראתימזה המווווון זמן, 24-01-2010 02:26

 • אפילו כותרת לא הצלחת לכתוב

  מצאת לך פלטפורמה לפרוק את המרמור האישי שלך.

  מה זה?כבר התחלתם להעסיק כתבים מראשל"צ?, 24-01-2010 02:31

 • אם כולם נהנו חוץ ממך, מה הטעם בביקורת השלילית? טמבל

  יניב, 24-01-2010 13:43

 • אתם רציניים?

  זה בלוג? זה טיוטא? זה רצף מחשבות שיד עורך לא עברה עליהן?

  שיר-אל, 24-01-2010 14:07

 • דף מטאל, או מטאל, או גראנג'???

  מה הקשר לזה ולמידנייט פיקוקס? עשית תחקיר בסיסי לפני שהלכת לכתוב עליהם? פדיחות

  ניר, 24-01-2010 14:08

 • אני אפתח בזה שאומר שאני לא שומע, דף מטאל, או מטאל, או גראנג' יותר מדי

  רגע רגע רגע- המשפט הזה אומר שאתה חירש, וגם דף מטאל ו/או מטאל ו/או גראנג' מידי. מעניין! אולי זה מסביר את השרבוטים שנאלצנו לקרוא

  אבל אתם נורא מתרגשים מהמעבר לראשון, 24-01-2010 23:58

 • מה אתם תוקפים ?

  אני רק אומר את דעתי הכנה ,על המוזיקה הזאת ,אם מישהו נהנה ממנה ומתרגש ממנה ,שיעשה חיים באמת, לי זה לא עושה את זה... אני לא הולך מתקיף את מי שאוהב את המוזיקה הזו ,או עושה אותה ,אני פשוט מספר את החוויות שלי וההתרשמות שלי מהערב ההוא, יש למישהו בעיה ?, מישהו רוצה לקבוע מכות איפהשהוא ,מתישהוא?

  דוראל, 25-01-2010 02:25

 • הבעיה היא אחרת

  שאתה לא כותב טוב. אין בעיה לכתוב דעה אבל לפחות שתהיה כתובה נכון ומעניין. ממש בעייתי מה שפורסם פה.

  לי, 25-01-2010 22:12