מגזין

מלח הארץ

לקראת הופעתה היחידה של האנה האקלברג בישראל, שיטוט באוקיינוס שהעלה בחכה כמה ביצועים מיוחדים

מאת אורלי יעקובי. 17-11-2009

תגיות: קליפים, Hanne Hukkelberg

מלח הארץצילום: יחסי ציבור

ביום רביעי הקרוב רוח צפונית תנשב לפתע בתל אביב. האנה הקלברג תפציע להופעה יחידה בישראל ותעניק לנו את השילוב המתוק המריר שהיא נודעת בו. לקראת ההופעה, דגנו לכם כמה קטעי וידאו מעניינים של הזמרת הנורווגית, חובבת הכלים הלא קונבנציונליים בהופעותיה.

A Cheater's Armoury קליפ מקסים באנימציה קלאסית של דו מימד, לשיר שמופיע באלבומה השני Rykestrasse 68. הקליפ בוים על ידי אנדריאס פלאולוגוס המכונה Palegolas, במאי שוודי שמתגורר בנורווגיה, ארץ הולדתה של האקלברג. Palegolas הוא אמן מולטי טאסקינג במלוא מובן המילה; הוא הוא אנימטור, צלם, מעצב משחקים ומוזיקאי שעומד מאחורי פרויקט הסולו האלקטרוני CUCKOO

 

 

את הניצנים לקליפ A Cheater's Armoury, אפשר לראות בפרויקט הגמר של Palegolas באנימציה , סרט קצר שהוא מעין הגרסה הלא מלוטשת של הקליפ.

 

   

Palegolas עומד גם מאחורי מעברון אנימציה חמוד ל-MTV סקנדינביה

Salt Of The Earth

ביצוע פסנתר מרגש לשיר שמופיע באלבומה החדש של האקלברג, Blood from a Stone. הקליפ מציע הצצה לסביבת מגוריה ולביתה של האקלברג, חצי אינטימי-חצי מאיים.

 

     

All Day and All of the Night

קאבר לשיר של ה-Kinks, ביצוע מיוחד ויפהפה ששודר בטלויזיה הנורווגית. בוידאו אפשר לראות חלק מהכלים הלא קונבנציונליים בהם משתמשת האקלברג בהופעותיה.

 

       

תגובות

  • cpNRHesjEPNsnnYELSR

    Kudos to you! I hadn't thugoht of that!

    Cassara, 07-11-2011 11:40