מגזין

זהירות פורנו

הן זולות וזנותיות, מדברות על זיונים ושרות על סמים. הן דוגמא להופעה שאמא שלכם לא תאהב. קרן רובין חזרה מהופעת ההשקה לאלבום הבכורה של "טרי פויזן"

מאת קרן רובין. 03-06-2009

תגיות: Terry Poison

זהירות פורנו

הפעם הראשונה שראיתי אותן על במה הייתה לפני כמה שנים, הן היו חצי ערומות ודיברו על סקס ועל מאחורי הקלעים (באותו משפט!), העיניים שלי דמעו מעשן ולא הייתי גבר, אז הלכתי.

הופעת ההשקה של האלבום הראשון של "טרי פויזן" התרחשה בקלרה ביום שני. היו שם מחירי אלכוהול מופקעים ב- 70%, 90% לחות ו- 100% רגליים. הו כן, היו שם הרבה רגליים. ותחתונים, אם רציתם. וגם אם לא.

"I am a mistress

Boy, you're a genius

Plum, with a rubber dick duck

Inside a Cadillac, knack snack,

Down on the base track" (מתוך "Smack Snack")

הן מדברות על זיונים (ועל הפרטנרים שלהן) בראיונות, הן שרות על סמים (וזה לא מקרי) והן הדוגמא הכי טובה להופעה שאמא שלכם לא תרשה לכם לראות, אם היא שמעה עליהן עד עכשיו. "טרי פויזן" הן התגלמות הטראש, הן שוביניזם במסווה של פמיניזם, הן זולות וזנותיות, כל מה שיגרום לכם להנות בהופעה שלהן.

באמצע ההופעה לואיזה, אחת משתי הסולניות, הורידה את השמלה ונשארה בבגד גוף/ בגד-ים/ מדים של המקצוע העתיק בעולם וקפצה אל הקהל כמו רוקסטארית אמיתית. היה קשה שלא לחבב אותה בדקות האלה. בשלב מסוים אמילי קרפל עלתה להתארח בתלבושת תואמת "טרי פויזן" ושרה איתן.

"Now I want you on the run again Twenty-four hours with Jackie Bower, baby Baby, come back, we gotta save the world We gotta kick ass, honey, gotta kick ass, honey" (מתוך 24 Hours)

התפלאתי לשמוע שהאלבום יצא רק עכשיו, כי הוא מתנגן אצלי באייפוד מעל שנה. השנה, אחרי שנים של מופעים קטנים ואלמוניות יחסית בארץ (והופעות באירופה) ניתן היה לשמוע אותן שרות את שיר הנושא של "בובות" בערוץ 3 (זה בסדר אם לא שמעתם על הסדרה, גם אני לא) או בפרסומת של פוקס עם להיט הגלגלצ Smack Snack. השיר המקורי הוקלט באנגלית והוספו לו בתים בעברית, אני עדיין מעדיפה את הגרסה הראשונית. לאחרונה, הן חיממו את "דפש מוד" - קפיצת מדרגה רצינית בשביל החבורה.

"Buzz on the bell

Straight out of hell

I'm a buster

And I'm out to sell you this

Your a hot chick get me a lick" (מתוך "Buzz On The Bells" )

ידיד שלי שלא הכיר אותן לפני, אמר אחרי ההופעה שזה היה נשמע כמו שיר אחד שלא נגמר. אם לא הייתי מכירה את האלבום טוב, אולי הייתי מרגישה כמוהו. בכל מקרה לא הייתה לו התנגדות להיות שם רק בשביל ה"שואו", ול"טרי פויזן" יש יופי של "שואו". הסגנון הוא אלקטרו-פופ ספציפי באנגלית צרפתית ועברית, המוסיקה לא מגוונת משיר לשיר, ואין סיבה שתהיה. אפשר לאהוב או לשנוא את הסגנון שלהן, אבל מי שיאהב אותן (כנראה אוהב גם פורנו) ולא יחפש גיוונים.

"טרי פויזן". יום שני, 2.6. קלרה, תל אביב

תגובות

 • הרכב מצוין, ביקורת חלשה

  ג'קי באוור, 03-06-2009 22:30

 • חבל שהרמה של הביקורות פה נמוכה

  ירונה, 04-06-2009 11:10

 • עוקב ולא ממש מתלהב -הרבה גימיקים ומעט מוסיקה !!!

  שמו כמה כוסיות על במה עם אלקטרוניקת אלקטרו בסיסית וכל המדינה מתלהבת..יש כמוהם בערימות בכל חור באירופה....

  שושו, 04-06-2009 11:29

 • אחלה ביקורת

  הייתי בהופעה אחרת שלהן מתישהוא וזה פחות או יותר מה שיכלת למצוא שם.

  דנה, 04-06-2009 13:41

 • אני לגמרי מסכים

  אני אישית אוהב את הסגנון ואת השואו, אבל יכול לקבל את זה שמי שלא לגמרי מתחבר לסינת' פופ לא יקבל את הדמיון בין השירים. ביקורת עניינית, לא מבין את התלונות.

  רובין, 06-06-2009 04:43

 • שחר, זה יופי להגיב אבל למה לחתום רובין? :)

  שיחשבו שאנחנו קרובי משפחה אחרי הכל?

  קרן רובין, 27-06-2009 11:01

 • aYkyKAaemuvLhrchi

  UOXi6t <a href="http://aqrvpllnvzmb.com/">aqrvpllnvzmb</a>, [url=http://tnmujakgxgeg.com/]tnmujakgxgeg[/url], [link=http://eqlhvxmqhedr.com/]eqlhvxmqhedr[/link], http://poutolysqoik.com/

  wofakfy, 31-01-2011 05:43