אלבומים

The Phantom Band - Checkmate Savage - 2009

מבזק מיוחד : תאונת השרשרת הראשונה שתועדה לקבצי אודיו

מאת אודי ניב. 17-04-2009
The Phantom Band - Checkmate Savage - 2009

אנחנו נאלצים לקטוע את רצף השידורים לטובת מבזק חדשות מיוחד מגלזגו, סקטולנד, שם אירעה תאונת השרשרת העולמית הראשונה שתועדה לקבצי אודיו. 

הכל החל כשמכונת אלטרנטיב-רוק סקוטית התנגשה בוואן מלא בהיפים ופסיכדליקה אנגלו סקסית. נהג הוואן איבד שליטה וכתוצאה מכך סטה לנתיב הנגדי, שם פגע בחלקה האחורי של מכונית אספנות גרמנית משנות השישים, שהייתה מלאה בעובדי אלקטרוניקה וקרואטרוק. אותה מכונית החליקה לצידי הכביש, לא לפני שגררה יחד איתה רכב נוסף, ככל הנראה של תייר, נגן בלוז אמריקאי. נסיבות האירוע נבדקות וממצאים ראשונים שעלו בחקירה מצביעים על האפשרות כי מדובר באירוע יזום ומתוכנן בקפידה. הסקוטים מדווחים שהכוחות המיוחדים של נאמני הרוק והפולק הגיעו לשטח ועסקו בעיקר בעבודות כתיבה ועיבודים. מקורות לא רישמיים מסרו כי במקום נעשה שימוש רב באמצעי דיסטורשיין, מיסוכים, ואפקטים.

כמו כן אושר לפרסום כי החקירות מתמקדות בחוליה מקומית שהוקמה כבר בשנת 2005, מאז הספיקה להחליף את שמה לא פחות משש פעמים! נכון להיום, מרבית הפעילות שלהם נעשת תחת השם The Phantom Band, כשזו למעשה הפעולה הגדולה הראשונה שלה. שמותיהם של חבריה החוליה ידועים, וככל הנראה מדובר בחוליה סקוטית שמונה שישה חברים, בניהם גם עו"ד, ספרן ושני עובדים סוציאליים. השישה נפגשו בחדר חזרות בגלזגו , שם ככל הנראה, תכנו את האירוע במהלך שלוש השנים האחרונות.

ראש היחידה לאירועים אלטרנטיבים מסר בהודעה רישמית : "גם אם מוקדם מדי בכדי להכריז, נכון לעתה (וכדאי להתעדכן כבר מחר בבוקר), גם אחרי שלושה חודשים, Checkmate Savage, הוא ללא ספק אלבום השנה שלי".

*מי שהגיע עד פה, זכה בטיפ בונוס - את תמונת האלבום, יש לשמור ולהפוך.

תגובות

 • יש פצועים?

  מה קורה למאזינים בסוף?

  שרהג'ונס, 17-04-2009 12:24

 • אחלה כתבה על אחלה להקה

  אמיר, 17-04-2009 12:54

 • לפחות פצוע אחד קשה

  אבל השמועות מספרות על מספרים הולכים וגדלים בכל שעה נתונה.

  אודיני, 18-04-2009 02:16

 • אודיני שוב שלפת שפן מהכובע - קוסם...

  חיכיתי לראות מה תכתוב, אחלה רעיון - אין לי מה להוסיף על הלהקה והאלבום... בין הטובים של 2009 ללא ספק... רוצו לחניות... עוד להיט מאילנית...

  Alter-Nate, 18-04-2009 05:11

 • אי אפשר לצאת בלי פגע

  יש פה נגע, לא לרגע. אכן מדובר כאן באחד האלבומים הגדולים של השנה. שיחקת אותה בגדול, אודיני. שבוע טוב.

  דקסטר בוכניק, 19-04-2009 12:37