אלבומים

Lykke Li - Youth Novels - 2008

לכל הלייט בלומרס באשר הם

מאת שרין לוי. 25-03-2009
Lykke Li - Youth Novels - 2008

 

אם כבר עברתם את גיל 16 המתוק אבל נשארתם לייט בלומרס. אם שכחתם במקרה את התחושה ההיא של פרפרים בבטן, דגדוגים בלב וטעם מתוק בפה, ותרצו להיזכר או סתם אם תרצו להתעורר. לחיים. אם אתם חובבים מאש מעודן ומעודכן של פופ אלקטרוני ורוק אינדי רך, מייד אינ שוודיה אבל רק נשמע קצת יפני. אז כדאי לכם להתעטף - רגע לפני שהחורף מתכופף - ב'רומן נעורים'. אלבום הבכורה של הזמרת השיקית עם הקול המתיילד, בת ה- 22, ליקה לי.

באמת שאין צורך להכביר במילים. האזנה אחת לשיר Little Bit - בו לי מתוודה: 'אני חושבת שאני קצת מאוהבת בך, רק אם אתה קצת מאוהב בי' - והרי לכם פרולוג האלבום מסופר מעצמו, יותר נכון מנוגן, בעדנה וחינניות אין קץ. הלאה, תמשיכו ישר ותגיעו עד ל Melodies And Desires, בפשטות פייטנית, כנה ונוגעת ללב, לי תלחש: You'll Be the Rhythm and I'll Be the Beat. תשברו שמאלה ל Breaking It Up ותראו שלט שאומר שמכאן מתחילה דרך לא סלולה. מומלץ לעצור בצד ל Hanging High לשאוף את הנוף, להקשיב. ללכת לאיבוד. ובעודכם בדרך לשם, תשתחררו כי הכי פנאן זה לתת לדמעות לזלוג מעצמן עם Let It Fall.

אם עשיתם את כברת הדרך הזו והגעתם עד הלום, אני מאמינה שתמצאו את ההמשך בעצמכם. If You Wanna Complain I'm not the Complaint Department, עם הקטע הזה תקנחו - תאכלו אותו יפה ותלעסו בפה סגור. היי, אתם כבר ילדים גדולים, לא?

תגובות

 • לייט בלומר

  אולי בהזדמנות זו שווה להודות באופן מיוחד (ודרמטי)- תודה שהבאת אותה לחיי!

  חלי, 24-03-2009 20:21

 • מתנת יומלדת מתוקה

  dance dance dance... תודה

  אודיני, 25-03-2009 10:36

 • באת בדיוק בזמן...

  בדיוק שאלו אותי יום אחרי הפרסום אם אני מכיר את הבחורה. אמרתי שבדוק!!!!

  Alter-Nate, 27-03-2009 18:08

 • אאאחחחח.....

  אומנם אני לייט בלומר עם תעודות, אבל בכל מקרה תודה על ממתק האייפוד החדש שלי

  שופיל, 24-02-2010 23:57