אלבומים

Moloko - Things To Make And Do - 2000

באלבומם השלישי הצליחו מולוקו להמשיך את הקו המזוהה שלהם שכלל פופ אלקטרוני קליט אך לחדד אותו וליצור אלבום חכם ומפתיע

מאת גל רודיטי. 18-03-2009

תגיות: פופ, אלקטרו פופ

Moloko - Things To Make And Do - 2000

אלבום שמצליח לעבוד גם כאסופת שירים מצוינים בפני עצמם וגם כיצירה אחת שלמה. באלבומם השלישי הצליחו מולוקו להמשיך את הקו המזוהה שלהם שכלל פופ אלקטרוני קליט אך לחדד אותו וליצור אלבום חכם ומפתיע. האריזה היא כביכול פשוטה וקלילה אבל התוכן מורכב ומדויק, בין אם זה מתבטא בסדר של השירים, בעיבוד המשלב אלקטרוניקה וכלים חיים, בקול הסקסי של רויז'ין מרפי ובטקסטים בעלי הטוויסט.

בעולם של היום, אחרי 50 שנות מוזיקה פופולארית הגענו למצב שהגישה של המאזינים ליצירה מאוד השתנתה ויותר קשה ליוצרים לרגש ולחדש. מולוקו הצליחו לקחת את כל המטען הגנטי המוזיקלי וליצור פיוז'ן עם העולם העכשווי, העובדה שהם הצליחו לייצר אלבום טוב, קליט ולא יומרני, הופך אותו לאלבום הגאוני שהוא. 

תגובות

 • על החרא הזה אתם ממליצים כאן?!

  זה אלבום מזעזע עם להיטי טראש מתחתית פח הזבל של הפופ. אוסף של קיטש בריח פלוץ שכבר הדקה הראשונה שלו הופכת כל כסא חשמלי למשאת-נפש. הלהקה הזאת היא אחת מאבני היסוד שעליה מבוסס הפלייליסט של גלגלץ ושל כל תחנת זבלFM באשר היא ורק פוסטמת-על שנולדה בגלקסיה אחרת על הכוכב של סלקום יכולה להציג כאן את האלבום הזה מבלי להבין שכדור בראש זה טוב מדי בשבילה!

  נפלתם על הראש?!, 18-03-2009 00:34

 • אלבום מעולה

  ותתעלמו ממה שהטרח האוויל רשם פה מעל

  גלוקנשפיל, 18-03-2009 21:24

 • אלבום מקסים ביותר

  הפקה משובחת, לצד להיטים מוצלחים עדיין לא הופכים את האלבום הזה לממתק אמיתי. יש כאן הרבה מאוד אמירה, סאונד מרתק ורושין מרפי אחת ויחידה עם קול מדהים והרבה כישרון. מי שחושב שמדובר באלבום פופ שטחי וכיפי - טעות בידיו. תורידו, תאזינו, אח"כ תודו לגל רודיטי.

  אסף בן קרת, 19-03-2009 00:27