אלבומים

Estelle - Shine - 2008

'שיין' הוא לוליפופ פופי ואוורירי שיבוא נהדר עם חברים או לבד, בנסיעה, בזמן התארגנות ליציאה ויודעים מה, גם במסיבה.

מאת שרין לוי. 24-02-2009

תגיות: גרוב, סול, היפ הופ, R&B, לונדון, לורין היל, איימי ווינהאוס, מארק רונסון, קניה ווסט, וויל איי אם, וויקלף ז'אן

Estelle - Shine - 2008

 

ברחוב ע"ש לורן היל פינת סמטת איימי ווינהאוס, בשכונה היפ הופית - אר אנד ביאית בפאתי לונדון, גרים בכיף אסטל, 29 ואלבומה 'שיין' המתוק והשני במספר. בסוף החודש הבא הוא יחגוג שנה. ודאי תזהו אותו לפי הלהיט המקפיץ, 'אמריקן בוי' שמושמע אינספור פעמים בתחנות הרדיו וברשתות הגדולות.

ל'שיין' שני אבות האחראים על הפקתו המוזיקלית: זמר הסול והמפיק ג'ון לג'נד ומפיק העל מארק רונסון, שנחת פה בארץ בדצמבר האחרון לשתי הופעות, וגם כמה דודים נוספים שקפצו לביקור: וייקליף מ'הפוג'יס', וויל איי אם מ'בלאק אייד פיז' וקניה ווסט.

מודה, מילים על אהבה וערגה אליה תמיד קונות אותי. אסטל לא מתביישת ומרעיפה על שומעיה כל כך הרבה מהן וממנה. 'שיין' הוא לוליפופ פופי ואוורירי שיבוא נהדר עם חברים או לבד, בנסיעה, בזמן התארגנות ליציאה ויודעים מה, גם במסיבה. יש לו ארומה אביבית, הוא נימוח בשמיעה, ומשאיר טעם מתוק בפה או בקיצור, הוא כיפי ונעים כבר מהאזנה ראשונה.

אני ממליצה לכם לפעור אוזניים, לרבות לנענע איברים לשמע תריסר השירים שבאלבום שהונחו זה לצד זה בעיצוב צליל עמוס גרוב, והוגשו בהקפדה יתרה, אפשר לומר, וגדושת רגש.

אז אם אתם במקרה מגיעים לשכונה אל תשכחו לעבור בבית הפינתי, לעלות גרם מדרגות אחד במצב הרוח ולחבור למשפחה החמה הזו, שיודעת יפה מאוד הכנסת אורחים מהי.

תגובות