אלבומים

VA - Music To Watch Girls Cry – Compiled By Andy Votel -2003

שבעים וחמישה קטעים בשבעים ושש דקות. אורי בנקהלטר ממליץ על אלבום שיפתח לכם שער לעולמו המופלא והעשיר של Andy Votel

מאת אורי בנקהלטר. 29-01-2009

תגיות: פסיכדליה, די ג'יי

VA - Music To Watch Girls Cry –  Compiled By Andy Votel -2003

Andy Votel  הוא ארכיאולוג מוזיקה אמיתי, מורגש שהוא מקדיש את חייו למצוא אוצרות גנוזים שללא עזרתו בטח היו נעלמים מהעולם ומההיסטוריה של המוזיקה. הוא מוציא אלבומים ישנים בהוצאה מחודשת בליבלים שהוא הקים , עורך אוספים ועושה מיקסים מעולים.

Music To Watch Girls Cry הוא נקודת פתיחה טובה לעבודתו של Andy Votel , אחד המיקסים היצירתיים ביותר שאני מכיר. באלבום ישנם שבעים וחמישה קטעים בשבעים ושש דקות, ואתה כמעט לא מרגיש שהקטעים מתחלפים. בתקופה שהאלבום יצא, זה היה דבר מאוד חדש  לשמוע מיקס כל כך הדוק של די ג'יי שהקטעים הם לא פאנק, היפ הופ או מוזיקה אלקטרונית. אנדי ווטל הצליח לערבב כל כך הרבה עולמות שונים ומשונים ביחד. עושר סגנוני שהמשותף היחיד הוא פסיכדליות ווינטג'יות.

אנדי סיפר סיפור עם כל כך הרבה הומור וכל כך הרבה אהבה למוזיקה, כל הקטעים מתערבבים ביחד ונשמעים ממש כמו קטע אחד ארוך. די ג'י טוב יודע ליצור שלם הגדול מסך חלקיו. מה שחשוב בסופו של דבר זה הבית ולא הלבנים. פשוט כמעט לא שמים לב שהקטעים עברו ובעצם מקבלים יצירה פסיכדלית חדשה צבעונית ומרתקת. אנדי יצר לנו טריפ חדש ולנו נשאר להשען אחורה ולצלול לתוך המערבולת הפסיכדלית שלו.

הרבה פעמים חפרני מוזיקה מתמוגגים יותר מהערך האספני, הנדיר, של הקטעים. יש תחושה שהאומדן היחיד של אנדי הוא שהקטע יהיה באמת טוב ובאמת מעניין, יש לו כשרון לשלוף את הדברים הבאמת מיוחדים.

כמו שאמרתי אנדי ווטל הוא בעל כמה ליבלים, אחרי שתשיגו לכם את האוסף ותתמכרו תמשיכו אתם לחפור בממצאים שלו:

Finders keepers records- לייבל שמוציא מחדש פנינות מוזיקה נושנות.

Twisted Nerve - לייבל  מנצסטרי שמוציא מוזיקה מקורית חדשה ומשובחת.

 Delay 68 - בעיקר אוספים והוצאות מחודשות

תגובות