אלבומים

Audio Bullys - Generation - 2005

כשאלבום כל כך כיפי מתגלה ככישלון מסחרי, אפשר רק לצטט את דברי יצחק בן אהרון ז"ל: "אם זה רצון העם אז צריך להחליף את העם."

מאת ליאור שיינברגר. 22-01-2009

תגיות: אלקטרוני, דאב, האוס, סקא, אנגליה, רוטס מאנובה, ננסי סינטרה

Audio Bullys - Generation - 2005

"בריוני האודיו" - נכון, זה לא השם הראשון שהייתי בוחר להרכב אלקטרוני, אבל לכו תבינו בריטים. אז נכון שצמד האודיו בוליז לא ממש טובים בבחירת שמות, אבל במוסיקה הם דווקא מבינים.

16 ימי מילואים העברתי עם האלבום הזה, ואחרי אינספור האזנות אני יכול לקבוע בוודאות, שלפחות לטעמי, מדובר בחתיכת יציאה מהנה.

אז מה יש לנו כאן ? התשובה לא ממש ברורה. ב-Generation אנחנו נחשפים לשלל סגנונות ביניהם סקא, גריים, דאב האוס ושאר הפתעות חביבות (כולל אירוח של רוטס מאנובה וסימפול של ננסי סינטרה), כשברקע עדיין מוביל הקו האלקטרוני המיוחד שלהם. עם קטעים שנשמעים כמו האוס מובהק, לרצועות כמו Eq-ing שמזכירות לי קטעים של הפרודיג'י או הכימיקל בראדרז, קטע כמו Im in Love נשמע כמו יציאה של The Streets, והקטע Made Like That בהשתתפות רוטס מאנובה פשוט מגניב.

מדובר באלבום שמכיל 17 קטעים מגוונים שעושים למאזין בלאגן בראש דווקא בגלל שהם כל כך לא צפויים. עד כה לא מצאתי קטע שלא מצא חן בעיני אבל אולי זו גם נקודת החולשה באלבום הזה, ייתכן שמאזינים ציפו לקבל אלבום נוסחתי ותבניתי בו כל קטע מזכיר במקצת את זה שקדם לו - זה לא המקרה כאן, מבחינתי זה ייתרון והאלבום הזה מומלץ בחום, אבל אשאיר לכם את השיפוט הסופי בעניין.

תגובות