אלבומים

Common - Universal Mind Control -2008

Common מראה לנו שלפעמים לא צריך להתחכם.

מאת דניאל דוני קיסלוק. 01-02-2009

תגיות: ראפ, היפ הופ, Pharrel Williams, N.E.R.D

Common - Universal Mind Control -2008

למי ממכם שיצא להכיר את הראפר הוותיק, עם ההיפ הופ האינטלקטואלי, הסול והטקטסים המבריקים, שעבד כמעט עם כל הגדולים בתעשיית ההיפ הופ, ברוכים הבאים למסיבה של Common.

באלבומו השמיני, Universal Mind Control, מציג לנו Common משהו שונה בתכליתו; מסיבת ראפ מלוכלכת עם אלכוהול, בחורות, וכל מה שיאה לראפר שגדל ברחובות. בכדי להראות לנו עד כמה הוא רציני, הביא Common את מפיק העל, גוזר הקופונים, Pharrel William, היוצר של N.E.R.D, בכדי לקחת את ה"מסיבה" לגבהים חדשים.

אולי נמאס לו לנסות ולהבריק, ייתכן שסתם התחשק להשתטות ולחזור לילדות ואולי זהו בכלל סוג של משבר אמצע החיים. כך או אחרת, לא פשוט לעכל את אלבומו החדש של Common, שמכיל פחות מסר ויותר הנאה.

Common לוקח את הכל כמה צעדים אחורה ועושה היפ הופ היישר מהרחוב. משהו כנראה הרגיש לו כפיספוס כאשר בכל אלבומיו הקודמים שימש כסמן ימני בתחום ההיפ הופ האינטלקטואלי, ותמיד ידע להגיד את הדברים הנכונים. עכשיו כנראה שסתם בא לו לעשות שמח, ואין לו כח יותר לעומק ומסרים.

מי שחשב לקבל עוד אלבום טיפוסי-מתוחכם של Common יצטרך להתמודד עם מציאות חדשה. למרות הכל, עם הביטים המגניבים של Pharrel Williams, מראה לנו Common, שלפעמים לא צריך להתחכם.

תגובות

  • מסכים, אחלה אלבום

    שנקטל שלא בצדק בביקורות.

    יבגני, 02-02-2009 23:27

  • דני תעשה לי ילד!!!!!

    בלו איייייס אחלה כתבות !! עוד בכרמיאל ידעתי שתהיה תותח נשיקות!!!!!!!!

    מעריצה עוד מימי התיכון, 10-03-2009 23:25