אלבומים

Ladyhawke - Ladyhawke - 2008

אלבום האלקטרו פופ של הניו זילנדית, מאלבומי הפופ הטובים שיצאו לאחרונה, נשמע בכלל כאילו יצא לפני חצי יובל

מאת קרן פרלה. 08-01-2009

תגיות: פופ, אינדי, קרן פרלה, ניו זילנד, אלקטרו פופ

Ladyhawke - Ladyhawke - 2008

 

המגמה הרווחת לחזור לאחור מוסיקלית בין אם בסמפולים או מבחינת הז'אנרים שמשלבים אלמנטים מהאייטיז לצד חדשים, יכולה לקלקל את הנוסטלגיה לילדי האייטיז שבינינו, או לרגש באופן כלשהו, מוזר ככל שזה ישמע.

אז ליידיהוק מצליחה לעשות את זה כבר על הרצועה הראשונה עם בלדת האלקטרו פופ "Magic" שמשלבת הפקה מעולה לצד צלילים חמים וקול שנמצא בדיוק ב Pitch הנכון לשיר ולז'אנר. מצטיינים גם בהצלחה להחזיר לאחור בהנאה מרובה הם שירים נוספים כמו "Manipulating Woman", "Back of the Van" ו- "Professional Suicide" והסינגלים "My Delirium "ו- "Dusk Till Dawn".

"Paris is screaming all night long"- שרה לנו פיליפה "פיפ" בראון בעודה הולכת ברחובות עם קונפטי הנופל לראשה בקליפ לסינגל "Paris Is Burning", המוצלח שלה עד כה מבחינת מכירות ומצעדים. אומנם הוא פחות לטעמי בהשוואה לשירים אחרים באלבום אבל בהחלט מתמצת את מהות האלבום הזה- כיף וחגיגת רטרו-שמונים. לצד סוללת מפיקים ובראשם Pascal Gabriel הבלגי שהפיק חלק נכבד מהאלבום ועבד בעבר עם Erasure, Blondie וזמרת האלקטרו פופ - Miss Kittin, פלוס הכריזמה של ליידיהוק שעוברת מעולה את המיקרופון, לא פלא שבקלות מדובר באחד מאלבומי הפופ של שנת 2008.

תגובות