אלבומים

Beach House - Devotion

כל אחד חולם על בית ליד הים. מסתבר שזה יותר קל ממה שזה נראה. לפעמים חלומות מתגשמים.

מאת אייל דסקל. 02-01-2006
Beach House - Devotion

שני אנשים, בחור ובחורה, יושבים זה מול זו על יד שולחן עגול מעץ. ברקע חמישה נרות בתחילת דרכם שמאירים את חדרם ופניהם של ויקטוריה ואלכס. המבט שלהם זרוק אל עבר שתי הצלחות הזהובות הריקות וגביעי הזכוכית הירוקים, ובניהם מפרידה עוגת מרציפן לבנה ועליה מעוטרת המילה Devotion בכתב סגול מחובר. תמונה של רומנטיקה צנועה ואסתטית או אהבה מיושבת. שלב תאוות הבשרים נמצא הרחק מאחוריהם. הם פה כדי להישאר. ביחד.

ביץ' האוס, צמד הדרים פופ המופלא מבלטימור שבארה"ב, משחרר אלבום שני שמסוגל להמיס גם לב של מנורת פלורוסנט. מניקו דרך ביץ' בויז ועד מאזי סטאר - כולם אבות המזון של הצמד. ויקטוריה לגראנד ואלכס סקאלי הם חולייה בשרשרת האבולוציה המוסיקלית שפיתח בריאן ווילסון לפני שנים. לא סתם המילה Beach נמצאת בשמם. המלודיות וההרמוניות ששניהם מחברים יחד הן קסם ענק לצד המילים של ויקטוריה הכמהות לאהבה, לחיבוק, לתשומת לב, לאמת, לעוגת מרציפן עם מסירות. אבל הייחוד האמיתי של הצמד טמון בקולה ויקטוריה. קול שמעלה תהייה - האם מדובר בבחור או בחורה בעל או בעלת קול מלאכי עם עומק. יופי אינטליגנטי שמרגש אותך וקשה שלא להתמכר אליו.

אלבומם הקודם, שיצא לפני כשנתיים, זכה בסיכום שנת 2006 להתברג למקום ה16 במצעד האלבומים של פיצ'פורק. האלבום החדש כבר זוכה לתשבחות מצד אול מיוזיק והסלנט מגזין. אם טרם עשיתם היכרות, מומלץ.

למייספייס

תגובות