אלבומים

Kitty Daisy And Lewis- Kitty Daisy And Lewis - 2008

חגיגה צבעונית של שמחת נעורים, מלא סגנונות ומלא כלים. חדש באווירה ישנה.

מאת אורי בנקהלטר. 02-01-2009

תגיות: קאנטרי, רוקאבילי, סיקסטיז, סווינג, R&B

Kitty Daisy And Lewis- Kitty Daisy And Lewis - 2008

קיטי, דיזי ולואיס הם שלישית אחים, הם בני 15,17 ו 20. לרוב כאלה גילאים מצביעים על חוסר בשלות  במקרה הזה הגיל דווקא בא לזכותם. יש פה להט נעורים , אדרנלין ותשוקההההה ויצירה כל כך צריכה תשוקה. האחים גדלו על הרבה מוזיקה ישנה-- רוקבילי, בלוז , R&B ישן, רוקנרול, קאנטרי המוזיקה שלהם מכילה את הכל ביחד בטוב טעם עם מלא אהבה למוזיקה. הם בנו אולפן בבית שכולו אנלוגי עם מכשירים ישנים בלי אף מחשב. הם ניגנו את הכל בלייב ביחד ולא בשיטת ערוצים ולכן גם לא היו צריכים מפיק , פשוט עשו מה שבא להם, איזה צעירים רוצים שמישהו יגיד להם מה לעשות.

אחד הדברים היפים באלבום זה העושר בכלים המוזיקלים, כל האחים הם מולטי-נגנים. קיטי הצעירה מנגנת על תופים, מפוחית יוקלילי בנג'ו, טרומבון וגיטרה. לואיס שר, מנגן על פסנתר גיטרה, בנג'ו, לפסטיל ,תופים ודיזי שרה את רוב השירים ומנגנת על תופים, פסנתר, קסילופון ואקורדיון.

התוצאה מאוד כיפית וצוהלת ממש מרגישים כמה הם נהנים לנגן, נשמע כמו מוזיקה ישנה אבל מעודכנת לגמריי, מוזיקה שעשו אוהבי מוזיקה אמיתיים עם הרבה ידע מוזיקלי כשהם בעצם כל כך צעירים.כל קטע מטייל בכיוון אחר שהמשותף הוא שהסגנונות ישנים מאוד.  השירה והביצוע מאוד מקצועיים מצד אחד אבל במין אווירה רופפת ולא מחויבת, פשוט כייף כייף וכייף.

קליפ לgoing out the country

דוקומנטרי קצר

תגובות