אלבומים

DJ Hell- Misch Masch- 2006

Misch Masch הוא אלבום הלקט השלישי מסוגו . אלבום כפול של הנאה כפולה ומכופלת. אלבום תוסס, נוגס ולועס, חובט ובועט, נפיץ ומקפיץ

מאת . 08-12-2007
DJ Hell- Misch Masch- 2006

   

האלבום מתנגן? המסיבה מתחילה. האלבום מורכב משני דיסקים- הדיסק הראשון הוא מיקסים על טהרת המטבח החדש של ההאוס והטכנו- דוגמת מיקסים של Ame , Theo Parrish , Sebo K ו-Metro בעוד השני הוא דיסק רמיקסים של Hell- יותר בכיוון הבוידעם שצופן בו כמה מתכונים ישנים וטובים שקיבלו טוויסט חדש דוגמת Grace Jones או ה-Pet Shop Boys. לצד קלאסיקות הפופ והרוק מהבוידעם תגלו גם מתכונים חדשים מבית היוצר של Laurent Garnier, Justice וטובים אחרים. אם לשאול דימויים מעולם המזון והמשקאות- אזי יהיה הדיסק הראשון  סלט והדיסק השני- מרק.  איכותו של הסלט (להלן: הדיסק הראשון) באה לידי ביטוי בבחירת המרכיבים, שיתאימו זה לזה ולא ישאו טעם לוואי של פרווה. ואילו עם המרק (להלן: הדיסק השני), לקח Hell מרכיבים איכותיים אחרים (להלן: טראקים עם בשר) והוסיף להם את התבלין הסודי שלו, שהופך את הכל לתרכובת חדשה ומפולפלת. Hell (או: Helmut Josef Geier, כמו שאמא קוראת לו) יצר תרכיב אקלקטי,"לקטני", כמו שאומרת אמא של אבשלום, וברוב כישרונו עשה אותו זורם כמקשה אחת.  לעניות או אנינות חכי הנשי וטעמי האישי, הרמיקסים המתובלנים של Hell עשו חסד ונתנו ערך מוסף של טעם ועניין לרוב השירים. רק כדי לסבר את האוזן במידת אנינותו של Dj Hell אספר שיש תימוכין לטענות הגורסות כי Neil Tennant, סולנה של להקת ה-Pet Shop Boys בעצמו הודה שהוא מעדיף את הגרסה המחודשת של Hell לשיר West End Gilrs. לשמועות הרבה פיות אבל לעובדה יש פה אחד- הלהקה אלמותית כמו ה-Pet Shop Botys לא תתן ל"סתם" דג רקק לערבב לה את המוסיקה מחדש, קל וחומר לא את אחד משירי הדגל שלה. מכאן, Hell הוא כנראה כריש במה שהוא עושה... אז שלא נלחץ "play"ונאזין לטעם וליכולות המוסיקאליות שלו?!

אם יש לכם תיאבון לחטוף משהו קל "על הדרך", למסיבה, למשל- זה בוּל הדיסק בשבילכם. יש בו האוס, טכנו וקורטוב מהאלקטרוקלאש הפופוליסטי שיאזן טעמים וידביק את העיסה לכדי בלילה קליטה לאוזן. במידה ואלו לא השביעו אתכם- תקבלו גם מנה יפה של דיסקו, של מוסיקת אייטיז אפלה ודביקה לפרקים וכן EBM , שזה אומר לשים דאנס ואינדסטריאל בקערה אחת ולערבב היטב. באם המונחים "דאנס" ו"אינדסריאל" עדיין לא מבארים את הסוגייה- אתם בטור הלא נכון. מדור בישול זה פשוט לא בכיוון. מומלץ כמתאבן קל למסיבה כבדה. בתיאבון!

תגובות