אלבומים

Brian Culbertson - Bringing Back The Funk- 2008

You Got To Funkifize! האלבום הכי נקי בז'אנר הכי מלוכלך

מאת דניאל דוני קיסלוק. 15-01-2009

תגיות: Fאנק

Brian Culbertson - Bringing Back The Funk-  2008

ללא ספק יצירת המופת החדשה של בריאן קלברטסון, שנחתה באפריל האחרון,היא פשוט פצצת Fאנק מתקתקת.

ג'אם גרובי נקי ומדויק, קלברטסון הפסנתרןטרומבוניסטמלחיןמפיק מראה לכולם מה זה וייב שחור מחודד. אהה, וצריך לציין שהוא בכלל לבן.

כל האלבום הוקלט בסשן חי באולפן, השליטה על ה Rhythm Section כל כך מושלמת, כל נגיעה רכה שלו בפסנתר מלוטשת בצלילי באס שמן, כלי הנשיפה מדוייקים באופן שקשה להאמין שזה אנושי, והשירה המלווה בסוללת כוכבים, Fאנק-סול-אורבן ג'אז במיטבו.

בריאן קלברטסון, שהפך מנער מוכשר שהלחין שירי פופ-ג'אז עדינים לאחד השמות הגדולים היום בFאנק, ירש ללא ספק את כשרון אביו, ג'ים קלברטסון, שבעצמו היה מפיק ביג בנד מפורסם עוד במאה הקודמת, ופשוט עלה לגבהים חדשים.

ב14 שנות פעילותו במוזיקה, האלבום Bringing Back The Funk הוא אלבומו השמיני במספר לקלברטסון ג'וניור שכבר הנחית כמה אלבומים רווי Fאנק (את הראשון הוציא כשרק היה בן 21!) וביחד עם המפיק מוריס וויט מ Earth Wind & Fire, מביאים בהחלט את האלבום הfאנקי עם הסאונד הנקי והמדויק ביותר שיכול להיות בז'אנר הכי מלוכלך בתעשייה.

קלברטסון מארח באלבומו סוללה של סופר-מוסיקאים וזמרי-על, שרק לראות את הרשימה, מתחילה להתקבל תמונה של המאסטר-פיס הזאת, כאשר אחד אחד מהם פשוט מעלה את האלבום לגבהים חדשים, מ Bootsy Collins, Larry Graham (Sly & The Family Stone), Greg Adams (Tower Of Power) Gerald Albright, Musiq Soulchild, Ledisi ועוד רבים אחרים.

אני חייב להזהיר שקשה מאוד להקשיב לאלבום ברצף בלי ללחוץ על כפתור הrepeat אחרי כל שיר. אז אתם חייבים לרשום עכשיו את שם האלבום, ולהשיג אותו בהקדם האפשרי, כדאי שיהיה לכם עותק מאחד אלבומי Fאנק הטובים של שנת 2008

תגובות

  • עזוב אותך להתאמץ ולנסות ולהשיג, יש מצב...

    שאתה פשוט צורב לי אותו ?? :)

    גלעד, 22-01-2009 14:42