אלבומים

V/A - Garlic Shake - Antiscarp rec - 2008

מתכון חדש מבית Antiscarp שבא לתבל לכם את המוח

מאת אלינור כרמי. 23-11-2008
V/A - Garlic Shake - Antiscarp rec - 2008

השום ביסס לעצמו במהלך השנים יחס אמביוולנטי. מצד אחד הוא נחשב לתרופה של הטבע - אנטיביוטיקה טבעית, מצד שני בזמן שתתרפא לא יישארו הרבה אנשים סביבך, ולמרות זאת הוא מאד יעיל נגד ערפדים מפלצות ושאר שדונים ויצורונים.

אחת הבעיות העיקריות שהיו לטראנס הפיני במהלך השנים הוא היעדר איכות סאונד גבוהה. כך כשבכל שאר התת ז'אנרים האמנים שמו דגש גדול על סאונד, לרוב על חשבון היצירתיות והמקוריות הפינים כיאה לפינים נשארו בפלנטה שלהם ועשו מה שהם עושים ואוהבים - מוזיקה מחורפנת. תת ז'אנר שכונה של שם המדינה שלהם ושלרוב רק מי שיש לו גנטיקה פינית מסוגל לייצר. אז נכון, יהיו אלה שיגידו שהם עצלנים מדיי, סטלנים מדיי, מחפפים, ויכול להיות שכל זה גם נכון, ועם זאת הם מוציאים מוזיקה מקורית, ייחודית, מעניינת ופסיכדלית הרבה יותר מרוב הדברים שיוצאים כיום.

האוסף החדש של הלייבל הפיני Antiscarp נעזר בשום כדי להביא חבילה עם טעם חזק ומרפא שיכול גם להרחיק את האנשים הרגישים לסאונד הפיני. עם כל הרצון שלי, אי אפשר לברוח מהקלישאות שאופייניות לכל מי שמאזין לטראנס כבר כמה שנים, או בכלל ברוב הז'אנרים האלקטרוניים ולהגיד "זה לא מה שהיה פעם". אז נכון, זה באמת לא מה שהיה פעם, אבל במקרה של Garlic Shake זה בהחלט משהו חיובי. האוסף החדש מצליח להביא משב רוח מרענן של שום שיעיף כל אחד שישמע אותו ולא ישאיר אותו אדיש, או כמו במקרה שלי לשמוע אותו 3 פעמים ברציפות תוך כדי ריקוד סוער בחדר.

Antiscarp הוא לייבל שלרוב היה מוציא מוזיקה בחינם באתר שלו. לאחר שיפוץ האתר הם החלו להוציא גם אלבומים למכירה לצד אלה שעדיין ניתנים להורדה חינמית. באוסף החדש שלהם Garlic Shake תוכלו למצוא אמנים מוכרים כמו Calamar Audio, Salakavalaו- Scozbor לצד הרכבים חדשים כמו Garmisch Partenkirchenz, Vontelin Vonkaleet ואפילו נציגות ישראלית, איליה Exuus באחד מפרויקטי הצד שלו Lava Lords.

טראקים מובחרים ומסריחים במיוחד -Garmisch Partenkirchenz - Sportic Beach, Calamar Audio vs. Anx - Skeba Heaven שמביא קטע גיטרה חשמלית שפורט לי במקומות הנכונים לג'אנקית גיטרות כמוני.

תגובות