אלבומים

Nurses - Hangin' Nothin' But Our Hands Down -2007

האלבום הבכורה של "האחיות" הוא התרופה הטובה ביותר בשביל האדם החולה

מאת נתנאל שרצר. 27-11-2008
Nurses - Hangin' Nothin' But Our Hands Down -2007

במהלך הקיץ האחרון טסתי לתפוח הגדול, על מנת לחוות את אחת משלושת סצינות המוזיקה הגדולות והמשפיעות בארצות הברית (פורטלנד וסאן פרנסיסקו הן הנוספות), במקום בו התחילו כל כך הרבה להקות, כולל אנימאל קולקטיב שביקרו אותנו לא מזמן. במסע הטעימות שלי הגעתי לפאב קטן שנקרא Mercury Lounge, בחלק הדרום מזרחי של העיר, פנינה קטנה המיועדת להופעות אינטימיות עם מקסימום 70 איש בקהל. התכלית העיקרית אשר למענה הגעתי למקום היא לראות הופעה שלPuressence (המלצת האלבום שלהם בלינק הזה), אך הסתבר לי כי הכרטיס שקניתי (רק 10 דולר- מחיר מציאה) כולל גם הופעות של להקות חדשות אחרות בתחילת דרכן. אחת מהם הייתה ההופעה של ה- Nurses, להקת אינדי-רוק המורכבת מארבעה חברים, במקור מעיירה קטנה באיידהו וכרגע מבוססת יותר בפורטלנד. חברי הלהקה שלא עשירים במיוחד (גרו עד לא מזמן בדירה קטנה עם שתי מיטות, חלקו בגדים אוטו ומזון) החליטו להשקיע את כל כספם ביצירת האלבום הראשון שלהם. למזלם ההימור הצליח להם וכעת הם כבר עובדים על אלבומם השני "Apple's Acre" שצפוי לצאת ב-2009 תחת הלייבל Sargent House. תוך כדי העבודה על האלבום הם דואגים לטייל להם ברחבי ארה"ב על מנת להופיע ולהפיץ את תורתם.

אלבום הבכורה של "האחיות" הוא אלבום הרפתקני המלא ביצירתיות וכישרון, שלעניות דעתי לא קיבל את ההכרה המגיעה לו. עם זאת, חברי הלהקה יכולים להתנחם בעובדה שהאתר פיצ'פורק, בעיני רבים התנ"ך של סצינת האינדי כיום, דאג להתייחס לאלבום ולכתוב כמה מילים טובות בעוד שלהקות אחרות נטבחות או היו מסתפקות בפיסקה המאשרת את קיומם.

אני חייב להודות שהלהקה הזו פשוט הרבה יותר טובה לייב, ואפילו התאכזבתי קצת מהאלבום, שפשוט אינו מעביר את כל החוויה שהחבר'ה האלו יכולים לייצר. ככה שאם באמת בא לכם להנות מהלהקה והאלבום בפרט אתם חייבים לתפוס אותם בהופעה חיה. לא זכור לי מתי הפעם האחרונה שזכיתי לראות חבר'ה שנהנים כל כך מלהופיע. לי אישית זה גרם ישר להזמין את הדיסק.

להלן כמה טעימות מן הלהקה:

1.   And Now The Curse Of Marjorie

2. Hungry Mouth

תגובות

  • Nurses on the morning

    one morning before leaving home for class, as i'm getting dressed to the sounds of alternate, i found myself grabbed and knocked down by a song nate sherzer said was by Nurses. never heard of them before, i had to know more about this band. when i got hold on their album i couldn't stop listening, the versatility in the album and in every song in particular keeps me enthusiastic and will probably never bore me.

    טליה, 28-11-2008 06:05