אלבומים

Trinity Roots - True-2001 / Home, Land And Sea-2004

כל כך הרבה נשמה, כל כך הרבה אמת. תקשיבו להם עם כל הלב ותהיו אנשים טובים יותר.

מאת אורי בנקהלטר. 31-10-2008
Trinity Roots - True-2001 /  Home, Land And Sea-2004

שני האלבומים של Trinity Roots נמצאים איתי כבר שנתיים, לפחות כמה פעמים בחודש אני שומע אותם, מקשיב עם כל האוזן וכל פעם מתרגש מחדש, כל פעם עף ומתפוצץ. אלבומים מושלמים מבחינתי, אלבומים שהם בשבילי כמו אלבום כפול אחד--- טהור צלול ומזוקק. true קוראים לאלבום וזה מה שהם---אמת. כמה אני אוהב אמת אתם יודעים. אמת מזוקקת כל כך יוצאת הישר מתוך הנשמה של שלושת המאורים האלה, שלושת הנשמות היפות האלה, שמנגנים ושרים ממקום כל כך רחוק ממני אך מגיעים בול לנשמה שלי נכנסים אליה ומקווצים אותה. מדברים בשפה שלה כאילו הכרנו אלפי גלגולים. היא מכירה כל מילה שהם שרים, כל תו, כל אקורד, כל מיקצב ומתמוגגת לדעת שיש פה עוד אנשים מהשבט שלה בעולם הזה, אנשים שקוראים לה ולכל השאר, כל השאר שזוכרים את השפה הזו , וגם אם לא הם יזכרו.

שלושה מאורים ניו זילנדים, לא מנגנים מוזיקה מאורית שיבטית או משהו כזה אלא לגמריי מוזיקה מערבית, מוזיקת נשמה , מוזיקת שורשים. הרבה מהוויב של הרגאיי אבל ממש לא רגאיי, מין משהו מרחף כזה, נעים וחודר, מדיטטיבי ומלא נשמה מאוד מאוד ספיריטואלי. הם רק שלושה אבל הם נישמעים כל כך מלאים ועשירים.

הם התחילו לנגן ולהופיע הרבה , בלי להיות מושמעים בתחנות רדיו ועם התעלמות של החברות הגדולות הם הפכו להרכב מאוד מצליח בניו זילנד. הם הוציאו EP ושני אלבומים -True ו Home land and sea . ב 2005 הם התפרקו, אך הם היו הבסיס לסאונד של הלהקות החדשות שצצו בניו זילנד. בעיקר Fat Freddys Drop שהסולן של Trinity Roots  היה הסקספוניסט שלהם בתחילת דרכם.

 מרגישים שהם קרובים לאדמה שלהם, הם עברו פחות שנים של התרחקות וניכור מהאדמה... מהגוף.... יש להם כמה שורשים שטובי המוחות בעולם ממשיכים לנסות ולעקור. אבל הם נילחמים בלי זעם ובלי כעס על הזכות להיות בני אדם. על הזכות להיות אור. הזכות לחפש אמת-TRUE , על הזכות להרגיש-----------להרגיש--------זה לא קל היום להרגיש.

תכניסו את האלבומים של הטריניטים למערכת ותרגישו.

תכניסו את המוזיקה שלהם ללב שלכם ותהיו אנשים יותר טובים.....

קבלו הצצה

מרגש מרגש ושוב פעם מרגש

הטריניטים בהופעה- שלושה שנשמעים כמו שבעה

תגובות

  • פשששששש

    שפם, 31-10-2008 21:36

  • אם כך כותב העורך הראשי של האתר

    למה כבר אפשר לצפות מתלמידיו..., 02-11-2008 23:17

  • מוזיקה שחודרת לגוף ולנשמה.נשמע כמו דיסק מעולה.

    אסף, 13-06-2009 00:29