אלבומים

Camille - Music Hole - 2008

אלבום שכמעט כולו מופק מצלילי גוף וקול, אלבום הלל לגוף האדם, מבחוץ ומבפנים

מאת אורי בנקהלטר. 28-12-2008
Camille - Music Hole - 2008

המילה הראשונה שעלתה לי כששמעתי את האלבום של Camille זה יצירתיות. היצירתיות שלה ממש מתפוצצת באלבום הזה כמו בעטיפת האלבום מבפנים החוצה. חדוות יצירה, תשוקה, אהבה למוזיקה והרבה כישרון. קמיל מצליחה להיות כל כך אקספרמנטלית ועדיין להצליח בעולם. ההצלחה לא מסרסת אותה וגורמת לה לתת את מה שרוצים אלא ההפך נותנת לה אפשרות לחקור עולמות חדשים, וכך להעניק לנו עולמות חדשים של מוזיקה וצלילים.

באלבום הזה היא חוקרת ערבוב של מלודיה עם צלילים אורגנים, אפילו שבטיים. השירה שלה מאוד מלודית מטיילת בין קלאסית לסולית אפילו שאנסיונרית וכל הקצב והאווירה נרקחה מצלילי גוף וביט בוקסים. המוזיקה היא לא בס תופים גיטרה אלא כולה נעשתה  על ידי Camille בעצמה כולל הפקת האלבום כולו , בעזרת כמה אמני תיפוף גוף וביט בוקסר אחד. יש שם כל כך הרבה רבדים וכל כך הרבה שכבות סאונד כך שההאזנה לאלבום היא כל הזמן מפתיעה , לעיתים מצחיקה, אך משאירה אותך דרוך וקשוב לסאונדים המוזרים שמגיעם לאוזן שלך. רוב האלבום צוהל ושמח, Camille  חוגגת את עצמה לדעת. האלבום מגיע בסוף לשיא את שני שירים שלוקחים את הרגש גבוה מאוד Waves   ו Winter Child הם שקטים יותר וחודרים יותר כמו גלים לתוך הלב. מהשיר האחרון באלבום תתעלמו, תכבו אותו אחרי Waves ותישארו עם טעם של עוד.

קמיל מכניסה אותך לתוך עולמה, היא לא רואה, היא כמו ילדה בחנות צעצועים משחקת, נהנית ויוצרת. לכן זהו לא אלבום רקע, הוא אפילו מאוד יטריד ברקע ויכול לעצבן . שמעו אותו במערכת טובה, באוזניות, באוטו, וכנסו לשם, תנו לזה חוויה טוטלית.

אזהרה:

אם אתם מורידים את האלבום, שימו לב שמסתובבות שתי גירסאות שלו, אחת היא הזויה בה לקחו את אותה הברה והכפילו אותה על כל הקטע. אולי  זה איזה תרגיל בכדי להפיל מורידים, או בלוגרים שממהרים להוריד את האלבום לפני שהוא מגיע לחנויות. בכל מיקרה תשיגו לכם את הגירסא המקורית.  תוכלו להבדיל בעזרת אורכי השירים ,Waves לדוגמא הוא 5:31 בגירסא הנכונה ובערך 5:03 בלא נכונה.

קבלו הצצה קטנה לעולמה המטורף של קמיל, שני סירטונים קצרים על ההכנה של Music Hole

חלק 1

חלק2

תגובות

  • I loveat

    פשוט מעולה!!!! שזה לא כזה פשוט...

    ינוביץ, 28-12-2008 22:17