אלבומים

Eatliz - Violently Delicate - 2007

אם גם אתם אוהבים את המוסיקה שלכם כאוטית, אינטילגנטית, מחושבת, מבולגנת, מתפרצת, מוקפדת, אמוציונאלית ובלתי מתפשרת זהו האלבום בשבילכם

מאת אודי ניב. 25-01-2008
 Eatliz - Violently Delicate - 2007

 

אם גם אתם אוהבים את המוסיקה שלכם כאוטית, אינטילגנטית, מחושבת, מבולגנת, מתפרצת, מוקפדת, אמוציונאלית ובלתי מתפשרת זהו האלבום בשבילכם. לאחר שש שנים של עבודת שטח קשה וצבירת קהל נאמן לכדי מעמד של להקת קאלט הוציאה להקת אטליז את אלבום הבכורה שלה Violently Delicate. שם האלבום מרמז עבות על אופיו; הניגודים הרבים שהוכנסו לתוכו הן כאלבום שלם והן בתוך השירים עצמם הופכים אותו ליצירה מושכת,מעניינת, מלאת בשר עסיסי, טרי וערב לחיך.

הסופר-גרופ של האינדי הישראלי הצליחו בעזרת אומץ וכישרון רב לרסק ז'אנרים מוסיקליים רבים כמו ,Surf בריטפופ, פרוג, בוסה ופופ ולרקוח אותם לכדי מקשה מוסיקלית אחידה, עשירה ומורכבת. בעזרת כתיבה ציורית וצינית כשבחזית זמרת בעלת יכולות ווקליות ייחודיות מצליחים אטליז לגרות בתאוותניות את בלוטות הטעם לשמיעה חוזרת ונשנית של אלבומם. ללא ספק ההופעה הכי טובה בעיר ולדעתי גם אלבום השנה במוסיקה הישראלית. אגב, למי שמודאג, בראיון שערכתי עם הלהקה נמסר לי שאלבומם השני כבר הוקלט ונמצא עכשיו בשלב עבודות הגימור והם כבר עובדים על חומרים שיכללו ככל הנראה באלבום השלישי של הלהקה. עם הבשר הזה, אני לא מצליח להפסיק לרייר.

תגובות