אלבומים

Zero 7 - The Garden - 2006

הרכב מופלא שהולך ומשתבח מאלבום לאלבום

מאת גלית להב. 27-07-2007
Zero 7 - The Garden - 2006

אין הרבה מה לומר על הרכב כמו Zero 7: הם פשוט מעולים. הם פיצחו את הקוד של איך לגעת באנשים דרך מוזיקה מרגשת. עוד באלבום הראשון שלהם, "Simple Things", ב-2001, הם שבו את המאזינים עם "Destiny", בכיכובה של סיה פורלר (יוצרת מדהימה בזכות עצמה).

הדיסק השני שלהם, (When It Falls" (2004" הכיל פחות קטעי מוזיקה אלקטרוניים ויותר שירה, מה שאותי, באופן אישי, שימח. הקטעים בדיסק הראשון היו קצת מונוטוניים אחרי כמה שמיעות ובדיסק השני נראה כי היוצרים, הנרי בינס וסם הארדקר, התחילו לכוון ללב המאזינים בצורה קצת יותר מדוייקת. שירים כמו "Somersault", חיממו לי את האוזניים והלב בעונג.

הדיסק השלישי שלהם, "The Garden", לקחו בינס והארדקר את הכישרון שלהם צעד נוסף קדימה עם סאונד טיפה מיושן, במיוחד בשירים אותם מבצע ג'וזה גונזלס. סאונד נעים, מרגש, רגוע ויחד עם זאת שומר על אלקטרוניות וקצב משובח. כששמעתי את השיר "The Pageant of the Bizarre", בכיכובה של סיה, התרגשתי כל כך שלקחתי מיד את הגיטרה וחיפשתי את האקורדים. יש שירים ואלבומים, בכלל, שאתה מגלה כמה שנים אחרי שהם כבר יצאו ואתה מצטער שפיספסת את השנים של ההכרות איתם. "The Garden" הוא ללא ספק אלבום כזה.

תגובות