אלבומים

Sneaker Pimps - Becoming X -1995

קולה הילדותי והמתקתק של הסולנית KELLY DAYTON לרקע צלילי בס עמוקים פשוט מתאים לכל שעה שתבחרו מבין 24 שעות היממה שלכם מתי להאזין

מאת אודי ניב. 06-08-2008
Sneaker Pimps - Becoming X -1995

 דיסק מצוין שמשלב מוסיקת טריפ הופ עם טעימות של אלקטרוניקה . קולה הילדותי והמתקתק של הסולנית KELLY DAYTON לרקע צלילי בס עמוקים פשוט מתאים לכל שעה שתבחרו מבין 24 שעות היממה שלכם להאזין לאלבום. אלבום בכורה מצוין ללהקה שפועלת גם היות אך לא הצליחה לשחזר את הצלחתה מאז.(אולי בשל עזיבתה של הסולנית זמן קצר לאחר הקלטות האלבום). הפריצה הגדולה שלהם החלה שנכנסו לפסקול הסרט the saint  עם הלהיט המוכר שכבש מצעדים רבים   6 underground  זהו מסוג האלבומים שאיני מעוניין להכווניכם לשירים מסוימים בו וזאת מהסיבה הפשוטה שכל השירים בו טובים.

לכן, ניגש היישר להוראות ההפעלה : יש להכניס את הדיסק (רצוי המקורי) לתוך נגן תקליטורים ולהגביר עוד בטרם לחצתם על כפתור ההשמעה לבל תפספסו צליל אחד קטן. אין צורך בכיוון מוקדם של נגן. אין טעם בהעברת שירים, תכנות מוקדם או לחיצה על כפתור ערבוב השירים. שימוש בפונקציות אלה עלולות רק לגרוע. בסוף המסע יחכה לכם שיר שקט ומרגיע שיושיב אתכם על הכורסא ללא כל רצון ויכולת לנוע . להגברת ההנאה ניתן לשרוף ולשאוף צמחי מרפא בזמן ההאזנה.

לבית , לרכב, לבד, ביחד, בבוקר, בלילה - נראה לכם מוגזם? נסו בעצמכם.

תגובות

  • אכן

    פנינת ניינטיז משובחת ביותר. אלבום שהוא לא רק סאונד, אלא גם שירים מצויינים וקול אחד אמוציונלי ומרטיט עצבים. חן חן.

    עידו שחם, 17-08-2008 04:35