אלבומים

J.VIEWZ- Muse Break-2005

דמיינו בלנדר גדול, כזה גדול שיכול להכין המון מצרכים. עכשיו זרקו פנימה ביטים אלקטרוניים במקצבים שונים ומשונים, ותקצצו לחתיכות. התוצאה שתקבלו מרשימה

מאת אודי ניב. 12-05-2008
J.VIEWZ- Muse Break-2005

קצת ג'אז, היפ-הופ, ברייקביטס , רגאיי, טריפ הופ , דראם אנד בייס ,זרקו הכול פנימה תוך כדי בחישה ותקבלו את יצירת המופת "muse break" של "j.viewz" .

את הדיסק הזה קניתי בכלל כהפתעה לחבר שחיפש אחריהם זמן לא מועט. אני בכלל לא שמעתי עליהם . ביקשתי מחנות הדיסקים במקום עבודתי להודיע לי ביום יציאתו. ובאמת כך היה. בתחילת המשמרת קניתי את הדיסק, בסופה קניתי עוד אחד. גם בשביל החבר.

יונתן דגן, מוסיקאי צעיר ומחונן, יוצא בפרויקט סולו ראשון בו הוא מארח את נועה למברסקי, אחד הקולות המלאכיים ביותר שצמחו בישראל. מתחילת האלבום ועד סופו צפויה לכם חוויה מוסיקלית מהמשובחות שנעשו בישראל. אין אפילו צורך בהאזנה שנייה לצורך התאהבות אלא רק לצורת העצמתה.זוהי אהבה משמיעה ראשונה.הכול עומד בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר.החל מעטיפת הקרטון המדליקה שמזכירה רכבת תחתית אירופאית וכלה במלאכת ההפקה בדיסק שנעשתה בצורה מדויקת . פרט ללמברסקי,  משתתפים באלבום גם : אם סי צ'ולו, אוריה גזית, אודיה ניני וגם מישל אדמסון,(אשת-שפונגל), שנחשבת לאחת הזמרות היותר המבוקשת בעולם הטראנס שנותנת עוד הופעה קולנית מרשימה ומענגת בשיר "two steps away".בעיני הדיסק הזה מושלם. לא הייתי משנה בו דבר. אולי הייתי מקליט אותו פעמים ברצף למקרה שאשכח ללחוץ על כפתור הrepeat" ".

j.viewz -muse break -2005

לאתר הבית

למיי ספייס

תגובות

  • TWO STEPS AWAY

    השיר מבוצע על ידי נועה למברסקי.. מישל אדמסון מתארחת בשיר אחר, תבדוק את החומר..

    מעיין, 03-06-2008 01:31

  • מעיין

    בדקתי- היא שרה יחד עם נעה- אכן לא טעיתי- תודה בכל זאת -בעיקר על שקראת

    אודי ניב, 14-06-2008 02:41