אלבומים

The Brand New Heavies-Get Used To It-2006

קול קורא מהעבר חזר להוביל ווקאלית את מושכות ההרכב ויחד עם גרוב ובס מטורפים נוצר אחד ה-אלבומים של ההרכב

מאת קרן פרלה. 23-05-2007
The Brand New Heavies-Get Used To It-2006

בשיר הפותח את האלבום 'We've Got' מבטיחים ה"האוויזים" שהם "Ain't gonna quiet until the job is done if you're ready here we come" ומימוש ההבטחה אכן לא מאחר לבוא, לאורך כל האלבום. מגובה בזמרת המדהימה בעלת הקול המחוספס (שחזרה אליהם מגלגול קודם של ההרכב), בבס ליין כמו שאני אוהבת והפקות מעולות שמשלבות את הביטים בצורה הרמונית ומושלמת עם קולה של הסולנית.

שיר הנושא של האלבום מצטיין בבס ליין מעולה ופזמון קליט. 'I Don't Know Why I Love You' תמיד גורם לי לצרוח לצליליו ,ביצוע שהוא ללא ספק ה-OVER SINGING (במובן החיובי של המילה) . ' Sex God' כשמו כן הוא ויחד עם ' All Fired Up' הגרובי להפליא, בו קול גברי מצטרף לסולנית , מדובר לדעתי בשני השירים הסקסיים של האלבום. 

' Let's Do It Again' הוא שיר בעל אופי המנוני של הרמוניית צלילים מתפרצת שמגיעה לשיא, בעוד ' Right On' הוא שיר הלל והמנון למוסיקת הפ'אנק ו 'Music' בעל ההפקה העשירה . 'We Won't Stop' הוא מהשירים האהובים עליי באלבום-הלחן של הבתים תפס אותי בשמיעה ראשונה -שיר מקסים שכובש בפשטות שלו. ' I've Been Touched' סוגר את האלבום ברוח טובה עם גיטרות מחשמלות, פזמון מדבק והשאלה שנותרת באוויר "Whatchoo gonna do" ... ריפליי!!

תגובות