אלבומים

Modest Mouse - Good News for People Who Love Bad News - 2004

האלבום של ה'עכבר הצנוע' הוא חדשות טובות לאנשים שאוהבים מוזיקה טובה

מאת נתנאל שרצר. 23-03-2008
Modest Mouse - Good News for People Who Love Bad News - 2004

"חדשות טובות לאנשים שאוהבים חדשות רעות" זה אלבום גאוני עם שם אפילו יותר גאוני. למה יש אנשים שאוהבים חדשות רעות בעולם? ולמה דווקא הם מקבלים את החדשות הטובות שהם בכלל לא מעוניינים בכך.

הסינגל Float On מהדיסק הזה עשה לי היכרות עם הלהקה המדהימה הזו של אייזיק ברוק. האפקט של שיר אחד טוב שהתברג לאחד המצעדים באמריקה השפיע עליי ועל הרבה אחרים רבות. לי לפחות זה הביא לכך ששמתי את ידי על כל שאר האלבומים של העכברים הצנועים. בחרתי להציג דווקא את האלבום הזה מכל האלבומים של הלהקה לא משום שהוא הכי טוב דווקא, אלא משום שאלבום זה הכיר לי את הלהקה ולכן אני נותן לו את הכבוד.

לאחר המעבר ללייבל גדול בעקבות האלבום, ברוק החליט שהוא רוצה שהמוזיקה שלו תגיע ליותר אנשים ולכן החליט להיות יותר נגיש ופופי. ולכן, לאחר הסינגל והאלבום המצליחים מסחרית יחסית, קיבלנו את האלבום הבא הישר למקום הראשון במצעד האמריקאי.

תגובות

  • באמת להקה מיוחדת

    לא שמעתי יותר מידי, אבל ממה שכן שמעתי מאד נהנתי. להקה מיוחדת שהמעבר למוזיקה קצת יותר נגישה לא פגע בה.

    איל פרנק, 23-03-2008 22:52

  • להקה ראויה ביותר

    כפי שכותב הביקורת (שדי משקפת את דעתי) אמר, דיסק מצויין, אם כי פחות הרפתקני ומופתי מקודמיו. למרות זאת, כנראה הדיסק המומלץ להכרה עם הלהקה הלא מוערכת הזו. Moon and Antarctica המושלם ו-The Lonesome Crowded West ההזוי מומלצים למתקדמים יותר, אלו שירצו להמשיך עם דברים יותר קליטים שילכו משם We Were Dead Before The Ship Even Sank.

    דוד, 24-03-2008 19:58