אלבומים

Triplag Music - Keep The Faith VA- 2007

טרקים מהירים ואגרסיבים, מלאים בצלילים קרועים ,נחתכים ומחלות נוספות. עטופים באטמוספרות רקע ואינספור אנשים צועקים, צורחים, גונחים,נענקים ושאר פרנויות.

מאת ירון אשכר. 31-03-2008
Triplag Music - Keep The Faith VA- 2007

טריפלג מיוזיק הוא אתר שמאחוריו עומד הרבה יותר מלייבל. האתר התחיל את החיים בתור רדיו אינטרנט וקהילה קטנה והפך במהרה לאתר מוביל בסצנת הטראנס פסיכדלי אפל. עם התפתחותו פרץ האתר לתחומים נוספים הקשורים לסצנת המוזיקה וכיום כולל חברת תקליטים רשמית המוציאה דיסקים, הוצאות דיגיטאליות חינמיות, ארגון מסיבות, פורומים פעילים ועוד. האתר מזרים ברוטציה את הדיסקים והסטים החדשים ביותר בתחום ואף עורך אירועים והופעות חיות של שדרים.

האתר קנה לעצמו אוהדים ופופולאריות גבוהה, הרבה בזכות ההתנהלות המקצועית וההשקעה הרבה של צוות האתר שבראשותו עומד דיג'י פנגוס-אוקיי. האלבום הוא הוכחה נוספת לעבודה הנכונה של הצוות החל מאיכות הטרקים וההוצאה ועד לעבודת הפרומושיין הנרחבת שנעשית. נדיר למצוא בסצינות היותר אוונגרדיות של הטראנס, כדוגמת הדארק, רליסים שעוד מושקעים בהם מירב המאמצים האומנותיים והכלכליים ולכן העבודה של טריפלג מפתיעה ומרעננת ומכאן סוד ההצלחה.

בעוד שבעבר כבר השתחררו אלבומים בטריפלג בצורת אוספים להורדה חינם, קיפ דה פייט הינו אלבום האוסף הראשון שהלייבל מוציא על גבי דיסק רשמי בתפוצה רחבה. האלבום יצא בהדפסה על גבי דיג'יפאק באיכות הדפסה טכנית וגרפית גבוהה (דבר נוסף שאינו תמיד מובן מאליו בטראנס). בדיסק מספר שמות מוכרים ועולים בסצנה כגון פנגוס פאנק, הישירו וגידרה, לצד אומנים שרק מתחילים לשחרר מוזיקה. עושה רושם שהטרקים נבחרו בקפידה וישנה אחידות נעימה בין האומנים והסגנונות. הסאונד הכללי של האלבום מצוין, לבטח הודות גם למסטרינג של טים שולדט שתמיד מוציא את המרב מהחומר.

כאמור, מדובר בלייבל שמתעסק אקסקלוסיבית בדארק טראנס והאלבום הזה הוא מהאפלים שתוכלו למצוא. הטרקים מהירים ואגרסיבים, עם בסים מתגלגלים, מלאים בצלילים קרועים ונחתכים ומחלות נוספות ועטופים באטמוספרות רקע ואינספור אנשים צועקים, צורחים, גונחים,נענקים ושאר פרנויות.

כמובן שהנהנים העיקריים מהאלבום יהיו אנשי האימה והבלגן, אך עושה רושם שטריפלג קבעו לעצמם רף איכותי גבוה שעשוי בהחלט לעניין גם קשת רחבה יותר של מאזינים.

http://www.triplag.com/ אתר הבית של טריפלג

תגובות