אלבומים

Cassius - 1999 - 1999

אחד האלבומים המשפיעים ביותר בסצנת ההאוס הצרפתי של סוף שנות ה – 90

מאת דניס רפושינסקי. 12-10-2008
Cassius - 1999 - 1999

 

1999 CASSIUS הוא בהחלט אחד האלבומים המשפיעים ביותר בסצנת ההאוס הצרפתי של סוף שנות ה - 90, שהיה בשיא הפופולאריות שלו באותה תקופה. כל קטע באלבום הוא מיוחד, מרגש ומופק בצורה יוצאת מן הכלל. בקטע "My Feeling "For You, שעליו נעשו אין סוף רמיקסים, המפיקים השתמשו בסימפול הקטע  של אגדת שנות השמונים MCcrae עם "All This Love That I'm Giving", עיבוד הסימפול ושילובו עם הסגנון יחודי של Cassius, יצר קטע שנשאר בזכרון לנצח!  

המפיקים של CASSIUS הם פיליפ זדאר (Philippe Zdar) והוברט בלנק פראנכארט (Hubert Blanc Francart) בעל פרויקט צד שנקרא  BOOM BASS. שני המפיקים החלו לעבוד ביחד משנת 1988, כאשר הפיקו אלבום לאיש ההיפ הופ הצרפתי MC Solaar. הרליס הראשון שלהם נקרא "Foxxy"  ויצא בלייבל Virgin, בפעם הראשונה תחת השם CASSIUS. לאחר תקופה שהם עשו בעיקר רמיקסים להרכבים כמו Daft Punk ו Air המשיכו בפרויקט Motorbass, והתאחדו באופן רשמי בסוף שנת 1998 כהרכב CASSIUS עם האלבום 1999. אלבום שבהחלט נכנס להיסטורית ההאוס והמוסיקה בכלל.

אפשר לשמוע את האלבום בכל זמן ובכל המקום, אבל אם רוצים משהו מיוחד, המלצה אישית, שמעו את האלבום כאשר אתם במטוס בשעת ההמראה, חוויה בלתי נשכחת!

 

תגובות