אלבומים

Sefi Zisling - Beyond The Things I Know - 2017

אחרי שנים של נגינה עם מיטב האמנים בארץ, החצוצרן ספי ציזלינג משחרר אלבום בכורה בהפקתו של ריג'ויסר. כנסו להאזין

מאת הדר זילברשטיין. 30-05-2017

תגיות: ספי ציזלינג, sefi zisling, חצוצרה, Raw Tapes, Time Grove Selections, 2017, Trumpet, ריג'ויסר

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

אחרי כ-15 שנים בהם ליווה את מיטב המוזיקאים וההרכבים ישראליים בשלל הופעות ובהקלטות אלבומיהם, ואחרי שלל אלבומים נוטפי גרוב עם הרכבים בהם הוא חבר, וביניהם האחים רמירז, פאנקנשטיין, LBT, קולולוש, Men of North Country, אלון עדר ולהקה, ואפילו קותימאן והדג נחש. הנה הבשילו התנאים והחצוצרן והמוזיקאי ספי ציזלינג, אחד מהסמלים המובהקים והיציבים של סצית הגרוב הישראלית, תופס את קדמת הבמה ומשחרר את אלבום הבכורה שלו, פרי יצירתו לצד המפיק המוזיקלי ריג'ויסר, אשר יחד כתבו את עשרת קטעי האלבום.

יצירת הביכורים של ספי משלבת ברגישות וביצירתיות נשפכת בין ג'אז וביטים, כאשר האלבום כולו נוצר במהלך שלושה ימים של יצירה באולפן, המון אינטואיציה ואילתור, ושלל שיתופי פעולה עם חברים טובים ומוכשרים של ציזלינג שתרמו מכשרונם, ביניהם עוזי רמירז, אלרן דקל, לילה מועלם, יאיר סלוצקי, שלומי אלון וסול מונק (אביב כהן). 

האלבום "Beyond The Things I Know" הוא למעשה הריליס החמישי שיוצא בלייבל הבת של רו טייפס "Time Grove Selections", שהוא פרויקט מוזיקלי מבורך המפגיש בין עולם הגא'ז והביטים ושם המון דגש על חופש יצירה ואילתור. הריליסים הקודמים בסדרה כללו את אלבומו של הקלידן ניתאי הרשקוביץ, אלבומו של המתופף סול מונק ועוד, ועכשיו מגיע תורה של החצוצרה לעבור לקדמת הבמה.

מוזמנים ללחוץ פליי ולפסוע אל תוך עולמו הרגיש של ציזלינג, שיוצא לאור באלבום החדש הזה שכל כך הולם אותו, ופשוט להפוך אותו לפסקול הבוקר שלכם עם הקפה, או לצלילים שיבקעו במנוחת צהריים של שבת עייפה, או בערב נוגה ומעושן בו אתם מחפשים השראה וצלילה עמוקה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

>> האזינו לספי ציזלינג מתארח עם הלהקה לשעתיים באולפני קול הקמפוס

תגובות