אלבומים

PlayDead - Color With Friends - 2017

הדואו האלקטרוני של ריג'ויסר ושוזין משחרר אלבום חדש ואפוף ביטים ומקלדות של מסתורין ודמיון. כנסו לשמוע

מאת הדר זילברשטיין. 21-03-2017

תגיות: PlayDead, Raw Tapes, ריג'ויסר, רו טייפס, ביטים, שוזין, 2017, shuz in

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

כשריג'ויסר ושוזין עולים להופעות כ-PlayDead, הם תמיד עושים את זה עם כשפניהם עטורי מסיכות. מדובר בשני מוזיקאים שהם מפיקים, אנשי חזון ורוח, ואפשר גם להגיד מהדלק היצירתי המובהק ביותר שפועל בסצנה התל אביבית בעשור האחרון.

ריג'ויסר, יובל חבקין, הוא מפיק הבית של לייבל הביטים התל אביבי הפורה Raw Tapes, שכבר מזמן הפך למדד הרעננות הרשמי בבועת הביטים המקומית שמטפח הלייבל באדיקות בעיר בשמונה השנים האחרונות. מעבר לכישורי ההפקה שלו הוא גם קלידן מחונן, ונגן בהרכבים כמו באטרינג טריו ו-LBT, והוגה לייבל הבת של רו טייפס המשלב בין ג'אז לביטים - "Time Grove Selections".

שוזין הוא עוד מעין נובע ושטוף יצירתיות Like no Other. הוא בין השאר האיש מאחורי קולו הנוסטלגי של עוזי נבון, חבר בדואו הביטים החיפאי 3421, בהרכב Geshem, ובאופן כללי קלידן, מפיק וזמר מחונן.

האלבום החדש של PlayDead מבוסס קלידים, ביטים ואווירה חללית מסתורית ונמסה. יש בו שירה מהדהדת כזו שנודדת בין האוזניים שלנו אל גלקסיות אחרות, אפופות הרפתקאות והפתעות, כשאנחנו בידיים מאד בטוחות של השניים.

Color With Friends הוא חוויה שמביאה איתה מנעד של רגשות, חוויה שכשמה היא אכן צבעונית, חמימה, של מוזיקה נוזלת, ביטים שבורים ומסדרונות אפלים ומנצנצים כאחד. רו טייפס סטייל.

 

האזינו לאלבום במלואו:

תגובות