אלבומים

תומר ישעיהו - בוידעם - 2016

פחות משנה לאחר שיצא אלבום הסולו הראשון שלו, סולן "ISAIAH" לשעבר משחרר אלבום שני בהפקה משותפת שלו עם רועי חרמון. כנסו להאזין לאלבום המלא

מאת עדי נוי. 24-12-2016

תגיות: שחר חזיזה, רועי חרמון, Isaiah, תומר ישעיהו, דניאלה תורג'מן, אמיר שדות, 2016

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

אלבום הסולו השני של תומר ישעיהו קיבל את השם "בוידעם". יכול להיות שזה הבוידעם אליו מכניס ישעיהו את כל הדברים שהוא עשה בעבר. כזה הוא, מסיים את העבודה ועובר לפרויקט הבא. כשהביקורות בסצנת האינדי היללו את אלבום הבכורה של "ISAIAH", ההרכב אותו הוביל, הוא כבר עבד עם ההרכב על האלבום השני, ובדיוק כשההרכב זכה להכרה הוא פירק את החבילה.

לאחר שהלהקה סיימה את דרכה עסק ישעיהו בעיקר בהפקה, והפיק את אלבום הבכורה של ג'יין בורדו. לפני פחות משנה הוא הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו, "אופניים חשמליים", עליו עבד עם עמיר לב שהוציא ממנו בפעם הראשונה טקסטים כנים בעברית. באלבום ניגנו חברי להקת "TREE", והאווירה ששלטה בו הייתה אווירה של פרידה. גם מהאלבום הזה נפרד ישעיהו מהר, הכניס אותו לבוידעם והתחיל לעבוד על האלבום השני, הפעם בהפקה משותפת שלו עם רועי חרמון ('ארמון', 'טיגריס').

חוץ מרועי חרמון שעושה פלאים על הקלידים ומשלב בצורה מושלמת את האווירה החולמנית של 'ארמון' אל הגיטרה והבוזוקי של ישעיהו, מנגנים באלבום גם אמיר שדות (בס) ושחר חזיזה (תופים). חוץ מהרביעייה הזו, שאחראית גם על העיבודים, גם דניאלה תורג'מן תורמת קולות ונותנת גוונים נוספים להרמוניה שנשענת על השירה של ישעיהו. הפרידה, הוא מספר, כבר פאסה, והטקסטים באלבום החדש מדגדגים כיוונים אחרים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

>> האזינו לתומר ישעיהו מתארח לסשן לייב באולפן קול הקמפוס

 

תגובות