אלבומים

2016 - Lando Chill - Madera Canyon

אמן ההיפ הופ מאריזונה משחרר אלבום גרסאות חיות שיוצר תמהיל היפ הופ מודרני, קוצני ועמוק, ובעיקר חי. כנסו להאזין לאלבום המלא

מאת הדר זילברשטיין. 15-11-2016

תגיות: היפ הופ, Lando Chill, 2016, Mello Music Group

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

Lando Chill הוא אחד מהאמנים החדשים של אחד מvלייבלים האמריקאים האהובים עליי כיום - Mello Music Group. זהו לייבל רענן שמייצר ומייצא היפ הופ איכותי, מלא נשמה וכלים חיים. בין הריליסים של הלייבל בשנה האחרונה תוכלו למצוא את הראפר הכה מוכשר Oddisee, את המפיק פורץ הדרך L'Orange, את Mr. Lif ועוד.

בקיץ האחרון שחרר הלייבל את אלבום הבכורה של צ'יל - "For Mark, Your Son", אלבום היפ הופ עמוק, מוזיקלי במיוחד ומאד אישי, כשמו כן הוא- כזה עם המון צ'יל. ועוד הרבה לפני הריליס הראשון צ'יל לא מספיק להופיע ולחרוך במות בכל רחבי היבשת האמריקאית, אליהם הוא מגיע יחד עם הרכב חי שכולל גיטרה, בס ותופים לצד החטיבה האלקטרונית האמונה על הביטים והלופים - סמפלר ומקלדות. מרוב הופעות וחיבור מוזיקלי מופלא שנוצר בין הנגנים בהרכב, לא פעם נוצר על הבמה מצב בו בזמן הג'אמים והאלתור המשותף, צ'יל כותב ריימים חדשים וביטים תוך כדי תנועה, בקפידה מעוררת קנאה וביצירתיות חסרת עכבות.

כך יצא ששלושה חודשים אחרי אלבום הבכורה, צ'יל וההרכב נאספו יחד ב-Madera Canyon שבאריזונה, על מנת לאסוף ולשפצר שלל גרסאות חיות לשירי אלבום הבכורה, לצד שירי "בונוס" שיצאו מהם על הבמה, תוך סיבובי ההופעות, אל מול קהלים בגדלים שונים, והנה הם נאספים אל תוך אי.פי שני שסולל את הדרך אל האלבום השני של צ'יל, שצפוי לצאת בעוד כמה חודשים.

האי פי החדש שם את הלייב בהיפ הופ, ככה, בלי לפחד. בשירים מסוימים מעניק עוצמות ופרשנות חדשה כמו שקורה בגירסאת לייב לשירים מוקלטים מאלבום הבכורה (אתגר לא פשוט בכלל), וגם בשירים החדשים שבאי.פי ממשיך צ'יל לשלב את ה"דרומיות" שבו עם האנדרגראונד היפ הופ האישי והלא מתחנף שלו. יחד עם חברי ההרכב, גם בריליס המפנק הזה (שמוצע כרגע להורדה בחינם בבנדקמפ של צ'יל) הם יוצרים תמהיל היפ הופ מודרני, קוצני לעתים ועמוק כתמיד, ובעיקר, חי.


האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

 

תגובות