אלבומים

Jim James - Eternally Even - 2016

אלבום סולו חדש למוזיקאי/מפיק וסולן My Morning Jacket, הלא הוא ג'ים ג'יימס. כנסו להאזין

מאת שחר זלצמן. 04-11-2016

תגיות: My Morning Jacket, Jim James, 2016

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

 

ג'ים ג'יימס, שלפעמים מכונה YIM YAMES, הוא מפיק/גיטריסט/מוזיקאי ומנהיג הרכב הרוק הפסיכדלי/אלטרנטיבי My Morning Jacket. ג'יימס שמגיע מקנטקי שבארה"ב מזוהה מאוד כאחד שאוהב לטייל במרחבים השונים של הפולק, האמריקנה והרוק פסיכדלי. כאמן שלא מפסיק להקליט וליצור כמעט ואין שנה שבה הוא לא משחרר משהו או מעורב באיזה פרויקט. אפשר להיתקל בקולו של ג'יימס בכל כך הרבה מקומות - בין אם זה עם להקת האם שלו, בין אם זה בכל מני להקות אחרות (Monsters of folk), באלבומי מחווה להאריסון וגאת'רי, או באוספים שונים בהם הוא ביצע קאברים לאמנים כמו בוב דילן ובוב מארלי.

לפני שנה שחרר עם הלהקה שלו את The Waterfall וכבר אז הודיע שבקרוב ייצא גם אלבום סולו חדש תחת השם שלו. בינתיים זכינו לשמוע את חותמת הסאונד שלו כשללפני כמה חודשים לקח את זמר הפולק ריי למונטיין והפיק לו את האלבום "Ouroboros". ג'יימס הצליח לתת לו את הסאונד הפסיכדלי שלדעתי קצת התפספס באלבום הקודם שדן אורבך (הבלק קיז) הפיק לו.

שלוש שנים עברו מאז אלבום הסולו של ג'יימס ועכשיו סוף סוף מגיע אלבום חדש בשם Eternally Even. באלבום הזה נראה שג'יימס הלביש את כל האפקטים והסאונד שלו על מבנים של שירי סול ובמהלך האלבום יש מן ערבוב מאוד מיוחד וטוב של סול-גרוב פסיכדלי שנשמע פשוט מעולה. 

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות