אלבומים

Abrão - Abrão - 2016

סולן להקת הפוסט פאנק הברזילאית "קפקא" משחרר אי פי סולו ראשון שיוצא בלייבל של רד אקסס ״גרזן רקורדס". האזינו

מאת קול הקמפוס. 08-10-2016

תגיות: 2016, אבראו, Abrão, גרזן רקורדס

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

אבראו (בפורטוגזית, במקור - אברהם), נולד בשנת 1963 בסאו פאולו, ברזיל, למשפחה, ובסוף שנות ה-80 היה סולנה של להקת הפוסט פאנק הברזילאית "קפקא". לאחר מספר שנים עזב את הלהקה לטובת טיול ארוך בהודו בו מצא ואיבד עצמו כמה פעמים, ולבסוף החליט להגיע לישראל ולהתחיל את חייו מחדש. בהמשך, פגש בשני מוזיקאים צעירים - דורי סדובניק וניב ארזי - חברי הלהקה "רד קוטון". לימים הפכה להקה הזו להרכב האלקטרוני הבינלאומי "רד אקסס". שיתוף הפעולה הראשון של אבראו והגרזנים היה ״קאמינו דה דרייפוס״, ומשם כבר הכל היסטוריה. כך אבראו  להיות הזמר הקבוע של ההרכב. והשתתף בשירים רבים.

לאחר שנים של הקלטות וסיבובי הופעות בפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם כגון סונאר, פרימוורה, ADE, וריליסים בכמה מהלייבלים החשובים ביותר כגון: Correspondant, Crosstown Rebels, Multi Culti, הגיע הזמן להציג לעולם את הפלא, המכשף הטרופי - אבראו - אי פי הסולו הראשון שלו יוצא עכשיו בלייבל של רד אקסס ״גרזן רקורדס״, והוא יכלול 4 שירים, כל שיר שונה מהשני.

השירים של אבראו מדברים על חייו, מהיותו ילד ועד בגרותו, וההווה הספק בורגני שלו. עבר ועתיד, אהבה ושנאה, נקי ומלוכלך, לפעמים שמח ולפעמים עצוב, אבל תמיד שונה.

האזינו לאלבום במלואו:

תגובות