אלבומים

Jungle - Jungle - 2014

באלבום הבכורה שלהם ג'אנגל עושים מוסיקת סול אלקטרו-מודרנית הנשענת על מסורת עתיקת יומין של סול לונדוני מצד אחד, אלקטרוניקה צרפתית מצד שני, ניאו דיסקו מצד שלישי, וכל זה ב-LIVE חי ונושם

מאת אפי ברקוביץ. 01-09-2015

תגיות: Soul, jungle, 2014

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

Jungle הם הרכב בריטי שבעולם מתוקן היו הופכים להיות הדאפט פאנק הבאים. אני מהמר שזה עוד יקרה, כך שמי שרוצה להגיד שהוא ידע את זה קודם חייב להאזין כבר עכשיו וברגע זה לג'אנגל. האלבום הראשון שלהם, והיחיד עד כה, יצא אי-שם ב-2014. אמנם במונחים של היום זהו אלבום ישן כבר, אבל עד היום הוא ממשיך להתנגן בראשי, לבי ונשמתי.

Jungle הם הרכב של שבעה חברים לבנבנים מלונדון, הם עושים מוסיקת סול אלקטרו-מודרנית הנשענת על מסורת עתיקת יומין של סול לונדוני מצד אחד ואלקטרוניקה צרפתית מצד שני, ניאו דיסקו מצד שלישי וכל זה ב-LIVE חי ונושם. האזנה לג'אנגל היא כמו לתפוס את הגל הכי גבוה בים סוער, לטפס עליו ולא לרדת ממנו מהשיר הראשון ועד האחרון במשך 40 דקות דקות. זה לא שג'אנגל לא עשו את הסיבוב הסטנדרטי של להקה צעירה ומבטיחה עם הוצאת אלבומם: הם כבר היו בפסקול של המשחק האלמותי 15 FIFA, השיגו מספר נאה של כמה מיליוני צפיות ביוטיוב והופיעו בכל הפסטיבלים הגדולים האפשריים, אבל כל שברצוננו לקוות שהאלבום הבא שלהם יהיה כבר הפריצה האמיתית, הגדולה והנכונה בשבילם.

תגובות