אלבומים

Majical Cloudz - Wait & See EP - 2016

האי.פי החדש של צמד העננים הקסומים הגיע עוד לפני שהספקנו לעכל את האלבום המלא האחרון שלהם, וגם בו הם מספקים את אותה האווירה המהפנטת. כנסו להאזין

מאת עדי נוי. 04-03-2016

תגיות: EP, 2016, Majical Cloudz

 

עטיפתעטיפת האלבום

החיים בעולם הדיגיטלי מהירים יותר, ואם פעם קראו לעיתון הבוקר "החדשות של אתמול", בימינו מה שקרה אתמול זה כבר חדשות פרה-היסטוריות. האלבום האחרון של מג'יקל קלאודז, במובן הזה, הוא כבר אלבום ישן. אז מה אם האלבום האחרון (והמעולה) של הדואו הזה, "?Are You Alone", יצא רק לפני כמה חודשים? הנה כבר יש להם אי.פי חדש.

לא נעים כבר לחזור כל הזמן על אותו משפט, אבל כמו עוד הרבה הרכבי אינדי של המאה ה-21, גם מג'יקל קלאודז התחילו בכלל כפרויקט סולו, של הסינגר-סונגרייטר הקנדי דבון וולש, בנו של שחקן הקולנוע קנת' וולש, ששיחק בעשרות סרטים, ביניהם "ימי הרדיו" של וודי אלן, וגם בסדרת הטלוויזיה "טווין פיקס". ב-2010 הוציא דבון הצעיר קסטה ראשונה תחת שם הפרויקט, יחד עם מת'יו אי. דאפי, שנפרד ממנו אחרי עוד שני ריליסים עצמאיים. לאחר מכן חבר וולש למת'יו אוטו, שמהווה את החצי השני של הדואו עד היום, וב-2013 הם הוציאו יחד את "Impersonator", האלבום הרשמי הראשון של מג'יקל קלאודז.

בשנת 2014 הוציא הדואו שני סינגלים מהפנטים, "Love Soul" ו-"Your Eyes", אשר לא מצאו את מקומם באלבום השני שיצא באוקטובר האחרון, מה שהראה שהם יוצרים כל הזמן בתוך ההווה, ומה שהם משחררים בא מתוך ההוויה, כך שכל אלבום של מג'יקל קלאודז מתמצת את אותה חוויה של כניסה לאולפן והקלטת השירים שמתארים את המצב העכשווי שלהם בדרך הטובה ביותר. כנראה שמאותה סיבה בדיוק הם לא חיכו יותר מדי אחרי צאת האלבום השני, ובחודש שעבר הפציעו שוב עם אי.פי חדש שנקרא "Wait & See", וממשיך את אותו הקו החולמני של האלבומים הקודמים עם עוד חמישה שירים שמציגים את הקול של וולש בצורה הטובה ביותר על רקע ההפקה האלקטרונית המינימליסטית שכבר הפכה מזוהה איתם.

החיים בעולם הדיגיטלי מהירים יותר, ואנחנו כל הזמן מרגישים את הצורך לתעד אותם, שחלילה לא יתפספס הרגע. בדיוק על זה הם שרים בשיר הנושא אשר פותח את האי.פי החדש, וזה מה שיהפוך אותנו לדפוקים. לא מאמינים? חכו ותראו.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות