אלבומים

Sampa The Great - The Great Mixtape - 2015

במיקסטייפ הראשון של סאמפה שומעים את האהבה הגדולה שלה להיפ הופ משנות התשעים, אבל היא לוקחת את המוזיקה לעתיד עם אחת היציאות הכי מרעננות של 2015

מאת אביעד סינמנס. 01-09-2015

תגיות: היפ הופ, 2015, Sampa, Sampa The Great, סאמפה

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

סאמפה היא אמנית, ראפרית, משוררת וזמרת מוכשרת מאוסטרליה. במקור היא גדלה בבוצואנה והתאהבה בהיפ-הופ בגיל מוקדם, uהיא מספרת שכשלא נתנו לה להשתלב בהרכב היפ-הופ מקומי בגלל היותה אישה היא החליטה להיות הראפרית הטובה ביותר מכולם בכוחות עצמה.

ב-The Great Mixtape שומעים את האהבה הגדולה של סאמפה להיפ הופ משנות התשעים שגרם לה להתאהב במוזיקה מלכתחילה, אבל היא לוקחת את המוזיקה לעתיד עם אחת היציאות הכי מרעננות של 2015.

המיקסטייפ הוא הריליס הראשון של סאמפה והוא תוצאה של שילוב כוחות בינה לבין גודריגז, ביטמייקר אוסטרלי שהפיק את האלבום, שכולו התפרצות יצירתית אחת גדולה של הצמד הזה. הביטים האקספרמנטליים של גודריגז בעיקר מסמפלים תקליטי ג׳ז בדומה להפקות קלאסיות של Tribe Called Quest, אבל הם נשמעים כמו משהו חדש לגמרי, ולרובם מבנה שבור וסאונד אגרסיבי.

סאמפה יורה מילים בקצב מסחרר והיא חדה, הטקסטים שלה פוליטיים ונוקבים. ב- F E M A L E אפשר לשמוע את הטכניקה שלה שלא נופלת מטובי הראפרים בשילוב טקסט חזק. האלבום ניתן להורדה חופשית ויצא בלייבל WONDERCORE ISLAND, לייבל שמוציא עוד אומנים מבטיחים מאוסטרליה כמו Haitus Kaiyote ו-Oscar Key Sung.

 

האזינו לאלבום המלא:


 

 

תגובות