אלבומים

Débruit ‎- From The Horizon - 2012

האלבום הראשון באורך מלא של אחד המפיקים היותר מעניינים כיום בעולם הוא לא היצירה הכי אחידה שלו, אך הוא עדיין מלא בקטעים מצוינים שירקידו כל רחבה

מאת אביעד סינמנס. 01-09-2015

תגיות: היפ הופ, 2012, Debruit, Débruit

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

Débruit (״הרעש״ בצרפתית) הוא מפיק צרפתי. מאז שהשתתף ברד בול מיוזיק אקדמי ב-2008 הוא הספיק להופיע בכל העולם ולהוציא מספר EP וגם רמיקסים רבים.המוזיקה שלו נמצאת איפושהוא בין פריז, קונגו ולוס-אנג׳לס. מצד אחד הוא נשען על מסורת של אמני סינטיסייזר צרפתיים, אך הוא מרבה לסמפל מוזיקה אפריקאית ומעודכן למה שקורה בסצינת הביטים בלוס אנג׳לס.

From The Horizon הוא האלבום באורך מלא הראשון של Débruit. כבר בקטע הפותח, Cri, אפשר לשמוע את התערובת המיוחדת. הקטע מתחיל בסינטיסייזר אווירתי, ואליו מצטרפים בשכבות סמפול של זמר אפריקאי וביט מרקיד.

האלבום טוב מאוד אך הוא לא שומר על רמה אחידה כמו ה-EP הקודמים שלו, למשל Spatio Temporal שכל הקטעים בו מעולים. כאן ההרגשה היא שכמות הקטעים היותר גדולה לא בהכרח מוצדקת והאלבום מסודר בצורה כזאת שהקטעים הפותחים הם הקטעים החזקים ביותר.

Débruit הוא מהמפיקים היותר מעניינים כיום, ולמרות ש-From The Horizion הוא לא היצירה הכי אחידה שלו, האלבום עדיין מלא בקטעים מצוינים שירקידו כל רחבה.


האזינו לאלבום המלא:

תגובות