אלבומים

איה זהבי פייגלין - שבעה שירים - 2015

סולנית להקת "כל החתיכים אצלי" מוציאה אלבום סולו ראשון עם שבעה שירים קצרים וקולעים בהפקת הילה רוח. כנסו להאזין

מאת חן ליטבק. 09-12-2015

תגיות: כל החתיכים אצלי, איה זהבי פייגלין, הילה רוח, איה זהבי, 2015

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

למרות שלהקת "כל החתיכים אצלי" לא התפרקה באופן רשמי, הלהקה לא פעילה קרוב לשנתיים. אך זה לא מונע מחברי הלהקה לשתף פעולה בהזדמנויות שונות ומרובות ובניהן גם הקלטת אלבום הסולו הראשון של הסולנית – איה זהבי פייגלין.

גילי מאיר (גיטרה) עשה מיקסים, הפקת שירה וקולות, ונמרוד לביד נשאר על הבס. בנוסף לחבריה החתיכים, בין המשתתפים באלבום ניתן למצוא שמות מוכרים כמו עינב ג'קסון כהן על הפסנתר, יונתן לויטל על גיטרה אקוסטית, ערן ויץ על הגיטרות החשמליות, ספי ציזלינג בחצוצרות, רועי ירקוני על התזמורים ואילן טננבאום על התופים. הילה רוח, שהוציאה בעצמה השנה את אלבום הסולו הראשון שלה, הופקדה על ההפקה המוזיקלית, ואת האלבום הקליטו יונתן לויטל באולפני "הקומה השישית" ואסף שי באולפני "קיצ'ה".

בשבועות האחרונים היה ניתן לעקוב באמצעות הפייסבוק והיוטיוב בהתקדמות ההשקה באמצעות סרטונים ששוחררו על בסיס שבועי, ובהן נראתה איה מצולמת בסרטונים ביתיים. השיר "ברלין" יצא גם כסינגל.

 

בשיר "ברלין" אפשר לראות את איה בתור המחנכת שהיא, מבקשת עזרה מאמא, שאמא תבוא ותציל אותה מהילדים שאותם היא מנסה לחנך. השיר מזכיר שאין ממש דרך להתקיים לבד היום. זה או לבקש עזרה מאמא או פשוט... לנסוע לברלין.

שמו של האלבום מסגיר את כמות השירים שבו, שבעה שירים קצרים יחסית, באזור ה-3 דקות. במה שנראה כמו החלטה מכוונת, שמות השירים גם קצרים וקולעים לעניין – "דינוזאור", "ברלין", "כולם", "ג'וק", "חדרה", "גיבור" ו"בירה". החביב עלי ביותר הוא השיר שחותם את האלבום. בהחלט משאיר אותי עם רצון עז ללגום בירה, בטח ייקח פחות משבע דקות...

 

האזינו לאלבום המלא:


>> איה זהבי פייגלין תשיק את האלבום ביום שלישי, 22 בדצמבר, באוזן-בר בתל אביב

 

תגובות