אלבומים

InchPerSecond - Collect Beats Vol. 1 - 2015

לייבל האינדי/אלקטרוניקה המקומי עם אוסף ביטים תל אביביים וכמה כמה שחקני חיזוק זרים. כנסו להאזין

מאת קול הקמפוס. 30-09-2015

תגיות: גרוב, ביטים, אוסף, לייבל, Inch Per Second, 2015

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

InchPerSecond הוא לייבל דיגיטלי מקומי שנוסד ב-2014 ומאז שחרר מספר אלבומי אינדי ואלקטורניקה, ביניהם Bellet, Nvisitor, Galhoc ואמנים נוספים. בימים אלה משחרר לייבל את Collect Beats Vol. 1, אוסף הבכורה של הלייבל. לכבוד המאורע, חברי לייבל כותבים במיוחד לקול הקמפוס על האוסף החדש.

"זהו אוסף הבכורה שלנו בתור לייבל משפחתי שכולל בתוכו ביטים תל אביביים ברובו, חלקם זוכים לראות אור בפעם הראשונה; Galhoc, Kisler, fortyforty , Messav Works, Borito, אבל גם נהנה מכמה שחקני חיזוק זרים שאי אפשר להתעלם מנוכחותם עם פלואו וגרוב שעושה נעים בבטן - nahcho הבלגי שלא מעוניין להשתמש במחשב ועושה הכל בסמפלר, west-metro מקליפורניה שמכבד אותנו עם ביט מהעתיד ו-puzzled שנותן לנו הצצה לסצינת האולדסקול השוודית. 

מבין הישראלים Galhoc מכבד אותנו בשני ביטים שמרגיש כאילו הוא חשב עליהם בגיל 10 עם התמימות והקלילות שלהם, וזו גם הסיבה שהטראק שלו Daydream פותח את האלבום כדי לעשות חשק לצלול פנימה ולפתוח את הראש. גל הוציא ב- InchPerSecond את אי.פי. הבכורה שלו Tomy Teacher לפני ארבעה חודשים. Messav Works זורק עלינו סנרים במשך שלוש דקות שמחזירות אותנו לרגעי התהילה של ההיפ הופ ונשמע כאילו נלקח מאלבום גנוז של הוו-טאנג קלאן. Borito רב הכשרונות כיבד אותנו גם בביט צ׳יל אאוט סקסי וקליל וגם בעטיפת האלבום שצייר. Kisler מגיח מהעלטה עם בכורה של שני ביטים רעים שמבשרים את בואו של האי.פי שלו שיצא אצלינו השנה, ו-fortyforty שגם נותן בראש וגם חותם את האלבום עם ביט אבסטרקטי ועמוק שעוד נשמע ממנו הרבה מאוד בקרוב.

הפרויקט המרגש הזה מוגש בתור פלייליסט שמאוד נעים פשוט לנגן ברצף מההתחלה לסוף והוא נועד לחשוף ביטמייקרס ומפיקים שעושים לנו טוב באופן יומיומי באמצעות חשיפה משותפת ולכן הוא גם זמין להורדה בחינם דרך הסאונד קלאוד שלנו. מספר לא מבוטל מהביטים היה ממש עבודה משותפת עם האמנים, פשוט נפגשנו, פתחנו פרויקטים והשתדלנו להביא הכל לרמת גימור שמספקת את כולם. בכל הזדמנות שיש לנו אנחנו גם נותנים קריאה לביטמייקרס ויוצרים ישראליים לפתוח בפנינו את המגירות ולשלוח קטעים, אנחנו לא מפסיקים לאסוף ביטים וכבר עובדים במרץ על האוסף השני שיכלול הפתעות והרבה כיף מכאן ומהעולם". 

האזינו לאוסף המלא, שניתן גם להורדה חופשית:

תגובות