אלבומים

Fog Lake - victoria park - 2015

12 שירים קטנים שמתפרשים לאורך 31 דקות, כמו מין אסופה של חלומות שהתפזרו, נאספו והוקלטו. זה מה שמצפה לכם באלבום החדש של ההרכב שמוביל ארון פאוול הקנדי. כנסו להאזין

מאת עדי נוי. 11-07-2015

תגיות: Lo-fi, 2015, Fog Lake, Aaron Powel

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

12 שירים קטנים שמתפרשים לאורך 31 דקות, כמו מין אסופה של חלומות שהתפזרו, נאספו והוקלטו. בחושך. זה מה שמצפה לכם באלבום החדש של Fog Lake, שיצא באופן רשמי לפני שבועיים תחת השם "victoria pak". דמיינו סאונד של דרים-פופ מעורפל ואקספירמנטלי, שהוקלט בתנאים שמדמים לא-תנאים, כמו ניסיון לדמות את הניסיון לא לנסות.

כמו הרבה הרכבי אינדי של המילניום הנוכחי, Fog Lake התחיל בעצם כפרויקט סולו של איש אחד. קוראים לו ארון פאוול, הוא גדל בסנט ג'ונס שבחוף המזרחי של קנדה, ובשנת 2008 הוא הוציא את אלבום הבכורה שלו "There's a Spirit There's a Soul". פאוול למד קולנוע והוא חשב שהוא הולך ליצור מוזיקה בשביל הסרטים הקצרים אותם יצר. הוא מספר שהכל התחיל סתם בשביל הכיף, כדי לראות אם הוא מסוגל להוציא אלבום. כמו בסיפורים הכי בנאלים, כשהוא הבין שהוא מסוגל הוא כבר נכנס לזה עד הסוף, ורק רצה לעשות עוד.

מאז צאת אלבום הבכורה לפני שבע שנים, הוא כבר הספיק להוציא עוד אלבום ואי.פי בצורה עצמאית, ובשנת 2014 יצא אלבומו השלישי, "Virgo Indigo", בלייבל "Orchid Tapes". כשזה קרה הבין פאוול שהוא לא יוכל לעשות הכל לבד לנצח, וצירף להופעותיו את דרק אשלי (גיטרות) וקני פרצ'ס (סינטיסייזרים). עכשיו מגיע האלבום החדש של ההרכב המגובש, שלוקח אותו עוד צעד קדימה. דמיינו מוזיקה שמדמה חלום. עזבו לדמיין, תלצו פליי.


האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות