אלבומים

ISAIAH - Days Of Daydreams - 2015

פחות משנה וחצי אחרי אלבום הבכורה המפתיע, הרכב הפולק הפסיכדלי הים התיכוני חוזר עם אלבום שני, והבוזוקי עדיין כאן. כנסו להאזין

מאת עדי נוי. 07-05-2015

תגיות: Isaiah, תומר ישעיהו, מיקה אבני, 2015

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

רק לפני שנה וחצי התוודענו ל-"ISAIAH", כשיצא האלבום הראשון המצויין שלהם, שנקרא על שם ההרכב וכלל את הלהיט "All The Days" שעשה את דרכו גם לתחנות המיינסטרים, ויחד איתו עוד תשעה שירי פולק מצוינים, שערבבו בתוכם מקצבים אתניים, סאונד פסיכדלי ואווירה ים תיכונית שהשרה הבוזוקי של תומר ישעיהו, סולן ההרכב. מסתבר שהם לא הפסיקו לעבוד מאז, והאלבום השני שלהם כבר כאן.

הכיוון לא השתנה. מיקה אבני המשיכה לכתוב מילים ללחנים של ישעיהו, וגם הבסיסט יוגב גלוסמן (שהפיק את האלבום החדש יחד עם ישעיהו) והגיטריסט אמיר זאבי המשיכו עם ההרכב לאלבום שני, שראה אור באופן רשמי השבוע באחד במאי. האלבום הראשון של ISAIAH הפתיע רבים מאיתנו וסלל את דרכו למקום ה-11 במצעד השנתי של מאזיני קול הקמפוס, אבל כעת, כשיוצא האלבום השני, יש לנו כבר ציפיות. הסינגל הראשון, "Solitude", יצא כבר לפני כמה חודשים ועורר את התיאבון, ואחרי האזנה ראשונה לאלבום המלא עושה רושם שמי שאהב את האלבום הראשון לא יתאכזב מהחדש, ושגם השנה השירים של ISAIAH יעטרו את פסקול הקיץ שלנו.

האזינו לאלבום המלא:

 

>> האזינו ל-ISAIAH מתארחים ב"אור לגויים"

תגובות