אלבומים

BADBADNOTGOOD & Ghostface Killah - Sour Soul - 2015

שיתוף פעולה בין הרכב הג'אז הייחודי והמרענן לראפר הוותיק והמוערך. פה תוכלו להאזין לאלבום במלואו

מאת ניר חסון. 22-02-2015

תגיות: BADBADNOTGOOD, Ghostface Killah, 2015

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

הרכב הג'אז הצעיר BADBADNOTGOOD שיחרר לרשת את אלבום הבכורה שלהם "BBNG" בשנת 2011, ובו שילבו בין הג'אז והאוונגרד למוזיקת ההיפ הופ. באותו אלבום עשה ההרכב קאברים בסגנון הייחודי שלהם להרכבים כמו Odd Future, Tribe Called Quest ונוספים, לצד קטעים מקוריים. האלבום הציג יכולות נגינה מרשימות של החבר'ה הצעירים, כמו גם השפעות מוזיקליות מגוונות, מה שהביא את האלבום לקבל ביקורות מפרגנות ואף להגיע לאוזניהם של מפיקים וראפרים שהתעניינו בהם, מה שהוביל לשיתופי פעולה עם אמנים שונים וביניהם Tyler, The Creator.

מאז הספיק ההרכב לשחרר עוד שני אלבומי אולפן, ובהם קאברים למיי בלאדי וולנטיין, ג'יימס בלייק וקנייה ווסט, לשחרר שני אלבומי הופעה ורמיקסים שונים, להיכלל באלבומי אוסף, ולקחת חלק בפס-קול הסרט The Man with the Iron Fists של הראפר RZA.

ההרכב לא מפסיק לשחרר אלבומים ולעבוד על חומרים חדשים, ואחרי ציפייה רבה יוצא שיתוף הפעולה המדובר בין ההרכב לראפר הוותיק והמוערך וחבר הוו-טאנג קלאן Ghostface Killah. שיתוף הפעולה יצר את אחד מאלבומי ההיפ-הופ הטובים שנוכל לקבל, הרבה בזכות הנגינה המהודקת והמצויינת של חברי ההרכב וההשפעות המגוונות אותם הם מביאים לאלבום. בנוסף לגוסטייפס שבכל קטע מתפוצץ על המיקרופון, מתארחים גם דני בראון, Elzhi, Tree ו-Doom שהופכים את האלבום לחגיגה של ראפ אינטלגנטי ומעניין.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות