אלבומים

Amen Dunes - Cowboy Worship EP - 2015

אמן דונס משלים את "Love", האלבום המופלא שהוציא בשנה שעברה, עם גרסאות שונות לכמה מהשירים וגרסת כיסוי מפתיעה אחת. כנסו להאזין

מאת עדי נוי. 14-02-2015

תגיות: EP, 2015, Amen Dunes, Damon McMahon

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

דיימון מקמהון, האיש שעומד מאחורי השם הלא ברור "Amen Dunes", הוציא לפני קצת יותר מחצי שנה את "Love", האלבום השלישי תחת השם הזה (והרביעי שלו בסך הכל - ב-2006 הוא הוציא אלבום סולו תחת שמו האמיתי), והיה זה אלבום מופלא שזכה (בצדק) לשבחים רבים. עכשיו הוא מוציא EP חדש, שמשלים בעצם את האלבום, ומספק אינטרפרטציות שונות לכמה מהשירים היפים מתוכו.

מקמהון נולד בפילדלפיה וגדל בקונטיקט, ובתחילת המילניום הנוכחי הוא התמקם בניו יורק. האלבום הראשון שלו תחת השם אמן דונס, "DIA", יצא בשנת 2009 ומאז הוא הספיק לבסס את מעמדו כאחד מיוצרי האינדי המסקרנים בעולם. המוזיקה שלו מספקת גוונים של פולק ופסיכדליה שיוצרים אווירה ייחודית וסאונד שכבר מזוהה עמו וגורר מדי פעם השוואות לסיד בארט. בשנת 2011 הוא הוציא את האלבום השני, "Through Donkey Jaw", ולאחר מכן עבד במרץ על "Love", שהפך לאחד האלבומים המרגשים של 2014. באי.פי החדש הוא מוסיף עוד כמה זוויות לאלבום הזה, וגם אם לא מדובר במשהו שונה לגמרי מהגרסאות המקוריות, הטקסטים השזורים זה בזה מקבלים משמעויות נוספות. הרגע המפתיע מגיע דווקא כששומעים את גרסת הכיסוי שלו ל"Song to the Siren" של טים באקלי, שהופכת באופן מיידי לחלק בלתי נפרד מהמבצע. מי שאהב את "Love" יאהב, ולמי שעוד לא הכיר זו גם דרך למצוא אהבה חדשה.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות