אלבומים

Queens of the Stone Age - Songs for the Deaf - 2002

האלבום השלישי של המלכות הוא אלבום קונספט שלוקח את המאזין לרואד-טריפ בקליפורניה

מאת יהל יעקב. 01-01-2014

תגיות: Queens of the Stone Age, 2002

 

איפושהו בגיל 13, כשהטעם המוסיקלי שלי הסתכם באבריל לאבין והצי'לי פפרס, חבר אמר לי "עזבי שטויות בואי תשמעי משהו חדש" ונתן לי במתנה דיסק. 12 שנים עברו ועדיין האלבום נחרש אצלי בפלייליסט, ואפשר לומר שזה לגמרי האלבום שעיצב את הטעם המוסיקלי שלי כיום.

"Songs for the deaf" הוא אלבומה השלישי של "Queens of the Stone Age", אלבום קונספט שלוקח את המאזין לרואד-טריפ בקליפורניה, ומשלב קטעים מתוך שידורי רדיו בדרך.

הרכב הלהקה השתנה כמה פעמים, אבל השותפים ליצירת האלבום הזה - ג'וש הומי הסולן וניק אולברי הבסיסט, יחד עם גיטריסט "A Perfect Circle" לשעבר טרוי ואן ליואן, שצירפו רשימה מכובדת של אורחים וכללה בתוכה את מתופף "נירוונה" וסולן "פו פייטרס" דייב גרוהל, היה מה שגרם לאלבום הזה להיות כל כך טוב.

נכנסים לרכב, חוגרים חגורות ומתניעים.  הרדיו מכוון על תחנת "Clone radio" שמציגה לנו את הלהקה. השיר "Millionaire" שפותח את האלבום  מבהיר בדיוק מה רמת האנרגיות של האלבום. השיר השני, "No one knows", ובהמשך "Go with the flow", זכו שניהם בגראמי בקטגורית הופעת הרוק הטובה ביותר. האלבום מסתיים בשיר הנסתר האינסטרומנטלי "The Real Song For The Deaf", הפסקול המושלם לנסיעה.

תגובות