אלבומים

Λαθρεπιβάτης - Κρυμμένα Φώτα - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום היפ-הופ יווני שמלא בז'אנרים שנערמים זה על גבי השני

מאת קול הקמפוס. 21-09-2014

תגיות: יווני, Audio Camp, 2014, Khalil, Λαθρεπιβάτης

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

לא, אין לי מושג מה באמת כתוב כאן, כמו שאין לי מושג מהן המילים שנזרקות לחלל האוויר במהלך האלבום הזה - אבל לא יכולתי לפספס את ההזדמנות להקשיב להיפ-הופ יווני. מה שקיבלתי היה יותר מסתם היפ-הופ; האלבום הזה מלא בז'אנרים שנערמים זה על גבי השני, ראפ שעטוף בכל מיני השפעות כמו לואו-פיי, ג'אז ואפילו מטאל. כל שיר שונה מקודמו והתוצאה היא אלבום מעניין ויוצא דופן.

 

תגובות