אלבומים

Pecas – Dwelling - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום של שירים אישיים ממוסגרים בתוך בועות דרים-פופ ואינדי רוק איטי ומהורהר

מאת קול הקמפוס. 21-09-2014

תגיות: מורפלקסיס, Audio Camp, 2014, Pecas, סנדי דייויס

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

סנדי דייויס [המסתתרת מאחורי הכינוי Pecas] כותבת שירים אישיים וממסגרת אותם בתוך בועות דרים-פופ ואינדי רוק איטי ומהורהר מהסוג שצובע פסקול של נפילת עלי שלכת ושמיים כהים. אלבום נהדר לפתוח עימו את הסתיו.

 

תגובות