אלבומים

Sky Country – westscapes - 2014

Audio Camp ממליצים: אי.פי רגוע וספוג השפעות אמריקנה סבנטיזיות עם נגיעות של פסיכאדליה רכה

מאת קול הקמפוס. 14-09-2014

תגיות: מורפלקסיס, Audio Camp, 2014, Sky Country

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי שבוע נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

Sky Country שחררו לפני שבוע שני אלבומי EP יחדיו, האחד יותר רוקנרולי ובועט והשני יותר רגוע וספוג השפעות אמריקנה סבנטיזיות עם נגיעות של פסיכאדליה רכה - וכנראה שזה באמת בעקבות מזג האוויר שגרם לי להמליץ על האיפי השקט מבין השניים. אם אהבתם - ממליץ לכם גם לבדוק את האיפי השני.

תגובות